شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

چگونه وارونه بنویسیم؟ ɹı˙nudzɐ˙ʍʍʍزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۲۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 17
بازدید: 1084

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه وارونه بنویسیم؟ ɹı˙nudzɐ˙ʍʍʍ

۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ :عصر
ارسال: #1
چگونه وارونه بنویسیم؟ ɹı˙nudzɐ˙ʍʍʍ
به عنوان مطلب بنگرید …
اگر کمی دقت کنید خواهید دید که آدرس تالار به صورت وارونه و به شکل ɹı˙nudzɐ˙ʍʍʍ نوشته شده است .مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید برای شما هم جالب باشد تا عبارات دلخواه خود را به صورت وارونه بنویسید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نام سایت جالبی است که این ابزار را در اختیارتان قرار می دهد .

کافی است پس از ورود به سایت ، عبارت دلخواه خود را با حروف انگلیسی بنویسید . بلافاصله در کادر بعدی می توانید معادل وارونه آن را دریافت کنید .
عبارت وارونه را در همه جا از جمله: محیط های مختلف چت و گفتگو و یا کامنتهای سایتها و وبلاگها می توانید استفاده کنید ...

مطمئناً دوستانتان از اینگونه نوشتن شما ، حیرت خواهند کرد!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، sima ، mostafa haddadi ، yasi ، الهه ، Administrator ، marjan ، nasrin67
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ :عصر
ارسال: #2
RE: چگونه وارونه بنویسیم؟ ɹı˙nudzɐ˙ʍʍʍ
آدرس تالار که وارونه نیست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ :عصر
ارسال: #3

یعنی شما این که من میبینم رو نمیبینید؟؟

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط STAR
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ :عصر
ارسال: #4
الان این آدرس سایته ؟؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #5
(۵-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان این آدرس سایته ؟؟

آدرس سایتمون مگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب من میخواستم اینو بنویسم ولی سیستم به صورت اتوماتیک http به اولش اضافه میکرد و از ریخت مینداختش...!!

چرا الکی ارور میدید؟؟؟ مگه من گفتم توی URL تغییر دادم؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گفتم عنوان مطلب رو نگاه کنید که توی اون آدرس تالار رو به صورت وارونه نوشتم...!!

این هم سندش:

(۵-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به عنوان مطلب بنگرید …

اگر کمی دقت کنید خواهید دید که آدرس تالار به صورت وارونه و به شکل ɹı˙nudzɐ˙ʍʍʍ نوشته شده است .مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید برای شما هم جالب باشد تا عبارات دلخواه خود را به صورت وارونه بنویسید .

نام سایت جالبی است که این ابزار را در اختیارتان قرار می دهد .

کافی است پس از ورود به سایت ، عبارت دلخواه خود را با حروف انگلیسی بنویسید . بلافاصله در کادر بعدی می توانید معادل وارونه آن را دریافت کنید .

عبارت وارونه را در همه جا از جمله: محیط های مختلف چت و گفتگو و یا کامنتهای سایتها و وبلاگها می توانید استفاده کنید ...

مطمئناً دوستانتان از اینگونه نوشتن شما ، حیرت خواهند کرد!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلاً من اعلام میکنم که شیکر زیادی خوردم بعد از عمری دوباره مطلب گذاشتم...

دیگه تکرار نمیشه... قول میدم...!!

سپاس شده توسط mahdi hashemi
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ :عصر
ارسال: #6
مصطفی بازم از این شکرا بخور، بازم از این مطلبا بزار

من استقبال میکنم ازشون

ببین اینو چه باحاله مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ɐɐɐɐɐɥǝɹɐu ɾıƃ ʇǝɹɐs 'ɐɟɐʇsoɯ

ولی اینم بگم برای فارسی جواب نمیده ها
حیف شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط sima
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ :عصر، توسط nasrin.)
ارسال: #7
واااااااااااااااااااااااای چه حساسید شما !!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب من اون عنوان مطلبو که شما گذاشته بودین رو ندیده بودم ولی حالا که با رنگ قرمز نوشتید کاملا مشخص شد که منظورتون عنوان مطلب بوده و نه آدرس سایت ،
بعد یه چیز دیگه : قول میدید که دیگه به هیچ وجه تکرار نشه یا بازم ارور بدیم ؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sima
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ :عصر
ارسال: #8
کاربر nasrin چرا میزنی تو ذوق بچه
تازه داشت استعدادش شکوفا میشد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA
۵-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ :عصر
ارسال: #9
آقای علیدوستی باور کن من عمدا نگفتم ، من جمله به عنوان مطلب بنگرید … رو ندیده بودم ، برام عجیب بود که کجای آدرس بار تغییر کرده ؟؟
بگم ببخشید بازم از این مطالب جالب میذارین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۵-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ :عصر
ارسال: #10

ای بابا... بیخیال... من تریپ شوخی گرفته بودم و خشانتم الکی بود...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما ارادت خاصی نسبت به سرکار خانم nasrin داریم و به این راحتی ها ازشون چیزی به دل نمیگیریم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینجا من از این خواهر عزیز و ارجمندمون عذر میخوام اگه ناخواسته حرفی زدم که باعث ناراحتیشون شدم. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط STAR ، seda ، mahdi hashemi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری