شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کارآموزی؟؟؟زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۱۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 20
بازدید: 2045

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارآموزی؟؟؟

۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #1
کارآموزی؟؟؟
سلام به مهندسین محترممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال:

میگم برا کارآموزی مخابرات خوبه؟
هیچی بهمون یاد میدن؟
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #2
RE: کارآموزی؟؟؟
نسرین جونم
هیچی رو که همه جا یاد میدن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برای کارآموزی پیشنهاد میکنم به امید هیشکی نباشی چون اصولا کارآموز رو میگیرن برای بیگاری ...حالا باید سعی کنی این بیگاری به نفعت باشه
مثلا من آموزشگاه کامپیوتر میرفتم هم سر کلاسای بیسیک میشستم و هم اگه امکانش بود درس میدادم
اما بعضی دیگه شرکت هایی رفته بودند و تقبل کرده بودن که براشون ی نرم افزار بنویسن
البته کاملا خودکفا یعنی کسی یادشون نداد خودشون شروع کردن یک کتاب آموزش سی شارپ خوندن و ی برنامه نوشتن...
من دومیو پیشنهاد میکنم چون اولا ایردات برنامه رو احتمالا استادت میگیره یخده دستت راه میفته و ثانیا دستت راه میفته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته همه چی به علاقه و شرایطت بستگی داره.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mohammad ، STAR ، Masoud Ebrahimi
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ :عصر
ارسال: #3
من مخابرات بودم و با اطمینان بهتون میگم اگر برید بعدن حتما پشیون میشید.
یکی از همکلاسیهای من رفت فولاد مبارکه ، که البته پارتی داشت ، اگر شما هم آشنا داشته باشید بهتره برید اونجا.
داداشم هم با پارتی دایی جونمون که کارمند اونجاست فولاد مبارکه رفت ، اذیت شد واسه رفت و آمدش ولی ارزششو داشــــــت.
اگر یك روز، یك ساعت، ناگهان همه چیز بخواهد به یك چیز تبدیل شود، برترین آنها مــــهـــــر ورزیدن است.
داستایوسكی
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۱۸ :عصر
ارسال: #4
واقعا؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی به درد نمیخوره؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی اگه اینم باشه که بعدش قراره توی مخابرات استخدام بشیم بازم خوب نیست حداقل یه جوری سابقه بشه برامونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ :عصر
ارسال: #5
مگـــــه استخدامی داره؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدم مگه از کارآموزاشون استخدام میکنند؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ما گفتــــن بود!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچند منــــم با آشنا رفتم مخابرات، میگن دیگه کارآموز نمیگیره!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر یك روز، یك ساعت، ناگهان همه چیز بخواهد به یك چیز تبدیل شود، برترین آنها مــــهـــــر ورزیدن است.
داستایوسكی
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ :عصر
ارسال: #6
(۱۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ :عصر)ava_samin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگـــــه استخدامی داره؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعدم مگه از کارآموزاشون استخدام میکنند؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ما گفتــــن بود!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچند منــــم با آشنا رفتم مخابرات، میگن دیگه کارآموز نمیگیره!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استخدامی نداره من خودم چون از خونواده مخابراتیام ایشاللهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در اینده قراره کارمند مخابرات بشممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه همین میخوام برم مخابرات ولی اینجور که شما گفتین دو دل شدم برم یا نهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ :عصر
ارسال: #7
بیــــــا، اونوقت میگـــن کو پارتی بازی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستایوسكی
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، Masoud Ebrahimi
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ :عصر
ارسال: #8
(۱۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ :عصر)ava_samin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیــــــا، اونوقت میگـــن کو پارتی بازی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارتی بازی کجا بودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخابراتیا یه طرح دارن که فرزنداشون در صورت داشتن یه سری شرایط میتونن بعدا به جای پدرا استخدام بشن حالا اگه این شرایط نباشه هرچقدر میخوای پارتی داشته باش اگه استخدام شدی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ava_samin
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۲۸ :عصر
ارسال: #9
اتفاقا بابای منم کارمند مخابرات بود ولی چرا من نمیتونم مثل شما ( نسرین جون ) استخدام بشم ؟؟؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۱۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ :عصر
ارسال: #10
(۱۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا بابای منم کارمند مخابرات بود ولی چرا من نمیتونم مثل شما ( نسرین جون ) استخدام بشم ؟؟؟

نمیدونم عزیزم ولی من امسال نامش هم اومد ولی چون مدرک لازم بود و من تموم نکرده بودم رفت تا سال دیگه
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Rastak432 (۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :عصر)، elahe67 (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری