شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کاش بتونیم همه چی رو بالا بیاریم....زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sadaf.sh
آخرین ارسال: sadaf.sh
پاسخ: 1
بازدید: 264

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاش بتونیم همه چی رو بالا بیاریم....

۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ :صبح
ارسال: #1
کاش بتونیم همه چی رو بالا بیاریم....
من همیشه از فیزیک بدم میومد. چون توش خیلی ضعیف بودم. یه سال معلم فیزیکم یه مسئله ترمودینامیک پای تخته نوشت گفت حلش کنین. من مسئله رو تو دفترم نوشتم و داشتم نگاهش میکردم. معلمم اومد بالا سرم با اون صدای کلفتش گفت: خب؟ گفتم: واسش ایده ای ندارم. گفت یه دور دیگه از روش بخون. یه دور دیگه خوندم باز سرمو آورم بالا به چشمای زاغش و ته ریش دراومدش و عینک قاب مشکیش نگاه کردم. گفت میدونی مشکلت کجاست؟! مشکلت اینکه تو الان حالت تهوع داری. تهوع مغزی. مغزت الان تو حالت قبل از بالا آوردنه ولی از بالا آوردن میترسی. نترس و بالا بیار رو برگت. اولش خندیدم، بعد گفت فلانی من باهات جدیم الان بالا بیار رو برگت. منم نامردی نکردم هرچی فرمول از ترمودینامیک میدونستم نوشتم رو برگم نصف صفحه فرمول نوشتم بعد رفتم سراغ داده های مسئلم، داده هارو هم کاملا بی دلیل دوباره نوشتم، فرمولایی که داده های منو توش داشت رو یه بار دیگه پایین نوشتم و هی نوشتم هی نوشتم که دیدیم رسیدم به جواب آخر. عددو که در آوردم قش قش زدم زیر خنده.برگشت خیلی معلم طور بهمون گفت همیشه همینه این مصداق فیزکش بود ولی یاد بگیرین تو زندگیتونم از بالا آوردن نترسین چون بعدش اینقدر حالتون خوب میشه که با خودتون میگین کاش زودتر بالا میاوردم. من اون مسئله ترمودینامیکو حل کردم ولی هنوز به بالا آوردن عادت نکردم. هنوزم میترسم خودمو واسه یکی خالی کنم هنوزم میترسم پیش کسی گریه کنم. ولی بعضی وقتا دیگه از کنترل من خارج میشه مجبورم دستمو بگیرم جلو دهنم و بدویم طرف دستشویی با مثلا دستمو بگیرم رو مغزم بدویم طرف یه دوست. بالا آوردن یه مهارته که باید یادش گرفت.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زندگی زیباست....زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.....گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست......ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahan ، sinderela ، atefeh.m ، اسیر خودم ، tinaa ، sahar.n
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
14 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ :عصر)، z.d (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :صبح)، atefeh.m (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ :عصر)، mahan (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :صبح)، sahar.n (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ :عصر)، af.rad (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ :عصر)، sinderela (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ :عصر)، Rastak432 (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :عصر)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ :عصر)، ikhatami (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ :صبح)، اسیر خودم (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ :عصر)، sadaf.sh (۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ :صبح)، tinaa (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ :عصر)، bahadorkalantar (۴-۳-۱۳۹۴, ۰۵:۵۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری