شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کدوم یکی هستین؟؟زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 11
بازدید: 1082

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدوم یکی هستین؟؟

۳-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ :عصر
ارسال: #1
کدوم یکی هستین؟؟
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hichkas ، kaka ، mahan ، The DaRk PrOpheT ، سامانی ، sima ، sayson ، marjan ، Ahmad ، farhad ، mahdi hashemi ، کریس ، sinderela
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ :عصر
ارسال: #2
RE: کدوم یکی هستین؟؟
من همیشه نیمکت ماقبل آخر بودم
هیچکس . . .
دیگر به دنبال ِ همراه ِ “اوّل” نیستم ! این روزها اول ِ راه ، همه همراهند….
این روزها ، باید به دنبال ِ همراه ِ “آخر” گشت …

.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahan ، flower ، marjan ، mahdi hashemi ، sinderela
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ :عصر
ارسال: #3
منم همیشه نیمکت دوم بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط nasrin67 ، سامانی ، farhad ، marjan ، mahdi hashemi
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ :عصر
ارسال: #4
منم همیشه اون نیمکت ماقبل اخر بودم
اما رهبریه همه اون عقبیارو بعهده داشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahan ، سامانی ، marjan ، mahdi hashemi
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ :عصر
ارسال: #5

عالم و آدم میدونن من همیشه ی همیشه ی همیشه نیمکت آخر مینشستم، مگر در شرایط بحرانی که خانمها ردیف آخر رو مسدود میکردن...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، mahan ، سامانی ، farhad ، marjan ، Ahmad ، mahdi hashemi
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ :عصر
ارسال: #6
من هیچوقت جای ثابتی نداشتم!!!!!همه جارو امتحان کردم!فرقی که نداشت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا اونجا همه جا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، marjan ، mahdi hashemi
۳-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ :عصر
ارسال: #7
من همیشه نیمکت آخر بودم الا تو دانشگاه که بعضی موقها مجبور بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
 سپاس شده توسط nasrin67 ، marjan ، mahdi hashemi
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ :عصر
ارسال: #8
واسه درسايي كه عاشقشون بودم نيمكت اول مينشستم اما هيچ وقت شيرين عسل استاد نبودم فقط واسهخوب گوش كردن اونجا مينشستم.
واسه درسايي هم كه حالم از خودشو استادش(با عرض معذرت) بهم ميخورد هر جايي كه چشمم تو چشم استاد نيفته مينشستممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستي هيچ گاه از حركت نمي ايستد و كساني را كه حركتي ندارند نفرين ميكند.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahdi hashemi ، mahan ، maryam
۴-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ :عصر، توسط Ahmad.)
ارسال: #9
دانشگاه همیشه آخر بودم مگر اینکه دیگه جایی نمیموند
اما مدرسه اون نیمکت یکی مونده به آخر عجب جایی بود واسه خواب
وِلو میشدم رو نیمکت هیچ معلمی هم شک نمیکرد
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط سامانی ، nasrin67 ، mahdi hashemi ، marjan ، maryam
۵-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #10
من هم خیره سرم مفصر کلاس بودم‏(‏ مفصر با ص صابونه‏؟؟)‏ ولی نخاله ی کلاس بودم؛ توی مدرسه کسی نمیتونست موبایل ببره ولی من میبردم ؛ اگه کسی هم می آورد دزدکی می آورد ولی من وقتی حوصله نداشتم موبایل را 1 جا درست حسابی میذاشتم تا از بچه ها فیلم بگیره و میرفتم تاب میخوردم؛ آقا ما زیاد حرف زدیم ولی توصیف نیمکتها کاملا درست بود؛ من متخصص درآوردن انواع صدا بودم؛ مخصوصش توی دانشگاه بود؛
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط marjan ، nasrin67 ، Ahmad
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری