شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کسی که چشماش روشنه !زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۲۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اسیر خودم
آخرین ارسال: اسیر خودم
پاسخ: 1
بازدید: 263

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کسی که چشماش روشنه !

۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر
ارسال: #1
کسی که چشماش روشنه !
شاید اگر دایم بودی کنارم یه روز می دیدم که دوست ندارم .می خوام برم که تا ابد بمونم سخته برای هر دو مون می دونم .فکر نکنی دوری این جا نیستی قلب من اون جاست تو تنها نیستی رفتن من شاید یه امتحانه واسه شناخت تو تو این زمونه قصه نخور زندگی رنگا رنگ یه وقتهایی دور شدن هم قشنگه .

کسی که چشماش یه خورده روشنه شاید یه قدری هم شبیه منه !
.
یکی گفتا به کعبه ما هر دو خاکیم چرا باید به دورت من بگردم بگفتا کعبه تو با پای امدی باید بگردی برو با دل بیا تا من بگردم.
الهی پیشانی بر خاک نهادن اسان است دل از خاک برداشتن دشوار است
قبر صندوق اعمال ماست فشار قبر فشار اعمال ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
16 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ :عصر)، sima (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :عصر)، MostafA (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :صبح)، mostafa haddadi (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ :صبح)، mohammad (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :عصر)، STAR (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ :عصر)، sarina (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ :عصر)، mahan (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :عصر)، sahar.n (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ :عصر)، MshdN (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ :عصر)، Rastak432 (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ :عصر)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، شاهین 57 (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ :عصر)، اسیر خودم (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :عصر)، gitar131 (۸-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ :صبح)، سونيا (۲-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری