شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کمک در انتخاب موضوع پایان نامه زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۲:۳۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin
آخرین ارسال: soshiant
پاسخ: 13
بازدید: 2114

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کمک در انتخاب موضوع پایان نامه

۵-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :عصر
ارسال: #1
کمک در انتخاب موضوع پایان نامه
سلام

بچه ها لطفا چند تا موضوع مناسب در حوزه بازیابی اطلاعات پیشرفته برای پایان نامه بهم معرفی کنید

موضوعی که بشه خوب کار کرد و مقالات متنوع دربارش باشه

ممنون
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ :عصر
ارسال: #2
RE: کمک در انتخاب موضوع پایان نامه
سلام مریم خانم
فقط کم کم شروع کن و چاپ کن از یه طرح کوچیک شروع کن و بسطش بده
از پایه روی موضوعی قوی باشی خیلی عالی پیش می ری
نصیحت های دکتر زارءنژاد به من بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط nasrin
۵-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ :عصر
ارسال: #3
امروز با استادم صحبت کردم ، هم موضوع سمینار و هم موضوع پایان نامه یکی هستن ، گفت تو حوزه بازیابی اطلاعات یک موضوع تعیین کن ، نمیدونم چه موضوعی انتخاب کنم ؟
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۵-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ :عصر
ارسال: #4
منم سه شنبه حرف زدم از یه مبحث خیلی جدید شروع کنم و بسطش بدم
دنبال یه چیزی باش که کمتر دنبالش بودن و هم تازه و جدید باشه اینجوری کارت راحت تر هست و هم مقالات راحت می پذیریند
یه وقت موضوع جای کار داره ولی جدید نیست ولی موضوعات جدید طالب بیشتری داره و جهت جوری تعیین کن که دکترها راحت باشی
منم همین کار کردم تقریبا موضوعم مشخص شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی حیف رشته هامون فرق داره
لبخند بزن...
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط nasrin
۵-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #5
نمیدونم موضوع چی انتخاب کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه میخوای دکتری هم ادامه بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

راستی چه دانشگاهی و کجا میخونی ؟
 سپاس شده توسط soha
۵-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #6
(۵-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم موضوع چی انتخاب کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه میخوای دکتری هم ادامه بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

راستی چه دانشگاهی و کجا میخونی ؟
اگر خسته نشم آره انشا...
کاری انجام بده که مطمئن باشی همه منافعت تضمین می کنه و همه احتمال ها در نظر می گیره
این بهترین کاره
با اساتید مشورت کن نت کم وبلاگ و سایت ندارن
به من که خیلی اینجوری کمک کرد راهمو انتخاب کنم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مهندسی صنایع _گرایش مهندسی مالی
دانشگاه آزاد مرکز بین الملل خلیج فارس
وسط خرمشهر و آبادان میشه به عبارتی خط استواشونمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
باورکن......
۵-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ :عصر
ارسال: #7
برادر منم ارشد مهندسی صنایع میخونه ولی پیام نور میخونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا چقدر پرتلاشی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، از شهرکرد تا آبادان خیلی مسافت زیاده ، من 1 ساعت مسافت رو میگم زیاده

باید دنبال موضوع بگردم ، تا هفته بعد باید موضوعم تعیین شده باشه
۵-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر
ارسال: #8
(۵-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر منم ارشد مهندسی صنایع میخونه ولی پیام نور میخونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا چقدر پرتلاشی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، از شهرکرد تا آبادان خیلی مسافت زیاده ، من 1 ساعت مسافت رو میگم زیاده

باید دنبال موضوع بگردم ، تا هفته بعد باید موضوعم تعیین شده باشه
چقد عالی !!! کجا می خونن؟
چه کمک های میشه ازشون با پارتی شما گرفت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه گلم فقط دهاقان اصفهان و انجا این گرایش داره و بنده به نوعی مجبور بودممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دو روزه مشکلم حل کردم ز اساتید کمک بگیر خیلی هاشون مجازی هم جواب میدن (من بارها و حتی همین چندروز پیش گرفتم )
به 3 روز نرسید که کل برنامه ارشدمو چیدممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
باورکن......
۵-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ :عصر
ارسال: #9
پیام نور تهران میخونه ولی اصلا کلاس نمیره و فقط کتاب میخونه و تمام نمره هاش با 16-17 پاس میشن

برادر من تا الان هیچ مقاله ای نداده ، یعنی ازشون نخواستن ولی آزاد خیلی پژوهشی و مقاله ای کار میکنند

منظورت از مجازی استادای خودم هستن یا اساتید دیگه رو میگی ؟ آدرس چند تا از اساتید مجازی رو لطفا بگو
 سپاس شده توسط soha
۶-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ :صبح
ارسال: #10
(۵-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام نور تهران میخونه ولی اصلا کلاس نمیره و فقط کتاب میخونه و تمام نمره هاش با 16-17 پاس میشن

برادر من تا الان هیچ مقاله ای نداده ، یعنی ازشون نخواستن ولی آزاد خیلی پژوهشی و مقاله ای کار میکنند

منظورت از مجازی استادای خودم هستن یا اساتید دیگه رو میگی ؟ آدرس چند تا از اساتید مجازی رو لطفا بگو
سلام عزیز
منم کارشناسی پیام نور بودم !!!!!!!!! آنجا کتاب ملاک هست
استاد های ماباشما فرق داره مثلا مولف های کتاب های ارشد خیلی خوبن برای ما دکتر ایوزیان ! خاکبازان ! قاسمی و...
وانجمن های که زیرنظر همین اساتید هستند من خودم انجمن آقای ایوزیان از سرچ گوگل پیدا کردم و با پستی که گذاشتم چند تا استاد دیگه بچه های انجمن بهم معرفی کردن و هم خودشون کمک کردن
لبخند بزن...
باورکن......
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
44 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۹-۱۲-۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ :صبح)، mostafa haddadi (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ :عصر)، kaka (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ :عصر)، nasrin (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ :عصر)، atefeh.m (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ :صبح)، fahime.azad69 (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ :عصر)، mahan (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ :عصر)، jzd (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ :صبح)، habib (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ :عصر)، dara (۷-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ :عصر)، ریحانه (۲۸-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ :عصر)، anahita368 (۲۶-۸-۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ :صبح)، omid1990raha (۵-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ :صبح)، azad90 (۱۴-۸-۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ :عصر)، divoon (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :صبح)، h_v1988 (۱۱-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ :صبح)، navida (۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ :صبح)، najmehjoon (۲-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ :عصر)، mhdaa (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ :عصر)، talent94 (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ :عصر)، sanam (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ :عصر)، baran1391 (۴-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ :عصر)، amash (۱۲-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ :صبح)، heda (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ :عصر)، fateh2 (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :صبح)، mordar (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :عصر)، niloo100 (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :عصر)، h.amini1 (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، reyhaneh1362 (۱۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ :عصر)، mehdi13681368 (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :صبح)، mahdi ostadi (۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ :عصر)، hamid_rs (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ :عصر)، dashroozbeh (۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ :عصر)، fahimeh66 (۱۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ :عصر)، eli88 (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ :عصر)، farboodmirzaei (۱۲-۸-۱۳۹۵, ۰۳:۴۰ :عصر)، 3516 (۲-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ :صبح)، ayande (۳-۱۱-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ :عصر)، پارساپارسا (۱۶-۴-۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ :عصر)، soshiant (۹-۸-۱۳۹۴, ۰۷:۱۰ :عصر)، maleki1047 (۱۱-۸-۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ :عصر)، zahra_kh (۱۲-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ :عصر)، mohammad94 (۲۲-۸-۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ :عصر)، payannameh (۲۶-۱۲-۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری