شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کم پیدا شدین ... کجاها سیر میکنیدزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: samani2012
پاسخ: 16
بازدید: 1289

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کم پیدا شدین ... کجاها سیر میکنید

۱۴-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ :صبح
ارسال: #1
1 (1) کم پیدا شدین ... کجاها سیر میکنید
پشت دنیای مجازی دنیای واقعی است که دوستان ما در آنجا جا دارند
هر کجا هستن ، به هر فکر ، به هر کار ، به هر حال
عزیزان ما هستن خدایا تو نگهدارشان باش

سلام به برو بچ آز پی ان یو مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احوالتون چطوره ؟
خوب هستین ؟ چه خبر ؟
اکثرا صفحه سایت رو تو یه تب باز میکنم که آنلاین باشم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرا بگن چه مدیر فعالی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی راستشو بخوایین دو سه ماهی میشه سرم خیلی شلوغه دنبال کارهای طراحی و پایان نامه و ... بدجوری خسته ام مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز نگاه سایت میکردم دیدم فعالیت بچه ها خیلی کم شده
اصلا خودم خیلی وقته فعالیت آنچنانی ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیش خودم گفتم حتما بقیه هم گرفتاری دارن مشغله روزمره یا سر کارن یا دارن درس میخونن و یا ...
خیلی دوست دارم بدونم چیکار میکنید مشغول چه کاری هستین و .... ها مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ما را محرم و دوست خودتون میدونید بیایید تو این پست بگین چی شده که فعالیتتون کم شده و چه مشغله هایی دارین ...
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، Rastak432 ، MostafA ، nasrin67 ، ebrahim.alaee ، marjan ، Ahmad ، mahan ، samani2012 ، AliReza
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ :عصر
ارسال: #2
RE: کم پیدا شدین ... کجاها سیر میکنید
ما ک مشغول تدارکات عروسی هستیم و خیلی وقته از 2نیای مجازی فاصله گرفتیم ولی با این حال یسری ب اینجا میزنم اما خبری از کسی نیس آدم افسرده میشه !
در زندگیت به کسی اعتــــماد کن ،

که به او ایمــــان داری نه احســاس . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432 ، Administrator ، nasrin67 ، Ahmad ، mahan ، seda
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ :عصر
ارسال: #3
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
من هم درگیر یک سری مسائل هستم از جمله دررررررررررررس،زندگی،آینده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یخ حوض شکستن و کارای خونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد نمیتونم بیام ولی دلم واسه آز پی ان یو تنگ شده....وقتی هم میام بعضی اوقات بچه ها آنلاین نیستن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این جور پیش بره باید اینترنت رو ببوسیم بذاریم کنار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، Ahmad ، mahan
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ :عصر)شاسلطان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما ک مشغول تدارکات عروسی هستیم و خیلی وقته از 2نیای مجازی فاصله گرفتیم ولی با این حال یسری ب اینجا میزنم اما خبری از کسی نیس آدم افسرده میشه !

انشالله مبـــــــــارک باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست راستتون زیر سر تک تک بچه های تالار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شاسلطان ، mahan ، nasrin67
۱۴-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ :عصر
ارسال: #5
(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم درگیر یک سری مسائل هستم از جمله دررررررررررررس،زندگی،آینده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یخ حوض شکستن و کارای خونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیاد نمیتونم بیام ولی دلم واسه آز پی ان یو تنگ شده....وقتی هم میام بعضی اوقات بچه ها آنلاین نیستن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این جور پیش بره باید اینترنت رو ببوسیم بذاریم کنار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بــــــه بــــــه مهنــــــــــدس
اووووه درس !!! هنوز فارغ التحصیل نشدین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر ترم آخر بودم که با هم همکلاس بودیم سر کلاس استاد بهرامی ولی یادم نیست شما اونموقع ترم چند بودین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـــــــــی یادش خیر
چقدر زود دیر میشود
 سپاس شده توسط Rastak432 ، mahan ، nasrin67
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ :عصر
ارسال: #6
(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۴-۴-۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ :عصر)Rastak432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بــــــه بــــــه مهنــــــــــدس
اووووه درس !!! هنوز فارغ التحصیل نشدین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادش بخیر ترم آخر بودم که با هم همکلاس بودیم سر کلاس استاد بهرامی ولی یادم نیست شما اونموقع ترم چند بودین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـــــــــی یادش خیر
چقدر زود دیر میشود
نه هنووووووزززززززززززززمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو شما ورودی 86 بودینا.....من دوترم حذفی داشتم ورودی88 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تازه چند تا بچه ها ورودی 86 هم که الان هم کلاس خودمنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتن دانشگاهو شیرینی میدن تا اینا تموم کنن به سلامتیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم که تو امتحانام همش یه چیزی پیش میاد که هی درسامو حذف کنم .....ترم پیشم که بابابزرگم و پسر داییم و شوهر خاله م فوت شدن.....اتفاقا میگن بهم تو زودتر این درستو تموم کن تا نسلمون رو منقرض نکردیمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه پاس نمیشدم دلم نمیسوخت هی حذف اضطراری و غایب در امتحان دارممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الانم دارم واسه ارشد آماده میشممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قشنگ شما از رو درس میخوندید یادش بخیرمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط Administrator ، mahan ، nasrin67
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ :عصر
ارسال: #7
نقل قول: چه قشنگ شما از رو درس میخوندید یادش بخیرمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما لطف دارین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Rastak432 ، mahan ، nasrin67
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۴-۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #8

من هم که کاملاً مشخصه
که درس و مشق و
زن و بچه و
گرمای هوا و
سرعت پایین و قطعی های اینترنت و
حذف ایران و اسپانیا از جام جهانی و
اوضاع آشفته کشور دوست و همسایه، عراق مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و
طوفانهای اخیر برخی ایالات در قاره امریکا و
مصدومیت نیمار، ستاره برزیلی و
ماه مبارک رمضان و ...
نمیذارن فرصت کنم بیایم نت... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Administrator ، sinderela ، Ahmad ، mahan ، nasrin67 ، seda ، motamed
۱۶-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۴-۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #9
مصطفی مقصود زن و بچه است نیمار و ... بهانه است زز مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، mahan ، nasrin67
۱۶-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ :عصر
ارسال: #10
سلام
خسته شدم
از
خدمت
از شب و روزِ تکراریِ تکرایِ تکراری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روزگار هم که بر وفق مراد نیست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشاالله آخر تابستون تموم میشه این دورانِ ...
به امید اون روزا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به امید روزگار خوش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدارو چه دیدی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط MostafA ، Administrator ، z.d ، mahan ، nasrin67 ، atefeh.m
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (19) شما فکر میکنید اصلی ترین مشکلتون کدوم یکی از مشکلات زیر؟ reza68 15 1,297 ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید؟ manjoon 9 911 ۱-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ :عصر
آخرین ارسال: soha
  شما حوصلتون سر میره چی کار میکنید manjoon 0 359 ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: manjoon

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
53 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳-۵-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ :عصر)، z.d (۲۹-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ :عصر)، MostafA (۲۸-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ :عصر)، mostafa haddadi (۳۰-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ :صبح)، Ahmad (۱۸-۵-۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ :صبح)، mohammad (۲۹-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ :عصر)، nasrin67 (۲۸-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ :عصر)، seda (۲۴-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ :عصر)، mahdi (۲۷-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ :عصر)، STAR (۲۷-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ :عصر)، محمدرضا (۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ :صبح)، sarina (۱۸-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ :صبح)، atefeh.m (۱۳-۵-۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ :عصر)، hamid (۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ :عصر)، fahime.azad69 (۲۴-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ :صبح)، mahan (۳۱-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ :عصر)، marjan (۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ :عصر)، maryam (۲۴-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ :صبح)، Glaxy (۲۵-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ :عصر)، ebrahim.alaee (۲۸-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ :عصر)، sahar.n (۲۱-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ :صبح)، pegah.kh (۱۲-۲-۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ :صبح)، AliReza (۲۷-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ :عصر)، af.rad (۲۸-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ :عصر)، farhad (۳۱-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ :عصر)، sinderela (۲۳-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ :صبح)، real (۲۳-۷-۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ :عصر)، ماه تاب (۲۱-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ :عصر)، مش قربون (۵-۵-۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ :عصر)، engin_atefe (۲۱-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ :عصر)، Rastak432 (۲۹-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ :عصر)، soshia (۲۲-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ :صبح)، habib (۲۸-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ :عصر)، anahita368 (۲۲-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ :عصر)، شاسلطان (۴-۱۱-۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ :عصر)، motamed (۲۶-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ :عصر)، sahar.i (۲۶-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ :عصر)، miyandari (۳۱-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ :صبح)، parnia (۲۴-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ :صبح)، sama (۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ :عصر)، artan200 (۱۶-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ :عصر)، miladziveh (۲۱-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ :عصر)، azmj (۳۰-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ :صبح)، mina.happy (۲۲-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ :عصر)، samani2012 (۲۷-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۴۵ :عصر)، mmmmz (۴-۵-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ :عصر)، jasem (۲۳-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ :عصر)، hamid.amir20 (۳۰-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ :صبح)، @li (۳۱-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ :عصر)، j.sadeghi (۲۸-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ :عصر)، مرتضی مریم (۱۹-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ :عصر)، سجاد رستمی نجف ابادی (۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ :عصر)، ahmad7000 (۲۶-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری