شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کنکوری های ارشد آزاد بیان برامون بگن ...زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۳۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: محمدرضا
پاسخ: 23
بازدید: 1926

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنکوری های ارشد آزاد بیان برامون بگن ...

۲۲-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ :عصر
ارسال: #1
کنکوری های ارشد آزاد بیان برامون بگن ...
سلام به همه و مخصوصا کسانی که امروز کنکور ارشد دانشگاه ازاد داشتند
و با آرزوی موفقیتشون و نتیجه گرفتن در این امتحان

خوب دوستان بیاید بگید کنکور چطور بود؟
بگید حوزه ی امتحانی تون کجا بود؟
خاطره ای هم اگه دارید بگید
تجربه ای هم اگه برای ما دارید بگید

با تشکرمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahan ، nasrin ، seda ، marjan
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ :عصر، توسط nasrin.)
ارسال: #2
RE: کنکوری های ارشد آزاد بیان برامون بگن ...
سلام
انگاری من زودتر از همه رسیدم خونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااااااااااای که چقدر راحت شدم که این آزمونم دادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز وقتی رسیدم خیابون فلسطین دیدم کلی از کنکوریا که از شهرستان امده بودن کنار خیابون پیکنیک راه انداخته بودن ، بنده های خدا از دیشب امده بودن که امروز امتحان بدن تازه جالب بود که حوزشونو شهر خودشون زده بودن ولی به دلیل کم بودن تعداد شرکت کننده ها تو اون شهرا تهران افتاده بودن ، دیگه از ایلام و کرمانشاه و ... امده بودن ، یه ساعت قبل کنکور تو کلاس بودیم و کلی حرف زدیم مخصوصا با کسایی که میگفتن از یزد و ایلام و کرمانشاه امدن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت 4 شد و دفترچه ها رو پخش کردن ، خیلی عجیب بود که زمان آزمون 2 ساعت بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی از ساعت 4 تا ساعت 6 ، در صورتی که برای حل سوالای مدار منطقی و ساختمان کلی وقت لازم بود ، بعضی سوالا هم که اصلا به جواب نمیرسیدن

بعد از آزمون بچه ها یی که کلی خونده بودن میگفتن سخت بوده و تهرانم که قبولیش یک از صده ولی تو شهرستانا قبولی بهتره

دیگه توکل به خدا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، seda ، Masoud Ebrahimi ، الهه ، mostafa haddadi ، Administrator ، marjan ، mohammad
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ :عصر
ارسال: #3
سلام مریم جونم خوبییییییییییییییییی،خسته نباشینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبر از آزمون چطور بود ؟خوب دادی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرامش آنست که احساس کنی در هر قدم دستت در دست خداست ، لحظه هایت آرام !
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ :عصر
ارسال: #4
سلام عزیز دلم ، مرسی دوست خوبم . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتش خیلی کم بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دعا کن برام مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ :عصر
ارسال: #5
سلام

من كه نخونده بودم به خاطر همين شده بودم سوژه خنده و دست گرفتن برام بعدم بهم گفتن نرو امتحان بده اما من كه رفتم و همه رو شانسي زدم مطمئنم يكيشون درست در نمياد آخه شانسمو قبلا تو پيام نور امتحان كرده بودم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قصه ابر و هوا را تو بخوان
تو بمان با من تنها تو بمان
درد دل صاغر هستی تو بجوش
من همین یک نفس از جرعه ی جانم باقیست
آخرین جرعه ی این جام تهی را تو بنوش
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ :عصر
ارسال: #6
سلام
من که سر ساعت 4 رسیدم دانشگاه . حوزه امتحانیم دانشگاه آزاد قزوین بود . خیلی سوالاش ساده تر از اونی بود که فکر می کردم . زبان تخصصیش فوق العاده ساده بود . همه سوالا درباره شبکه و سخت افزار بود . تازه پسیجم نداشت . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیستم عامل و پایگاه داده هم ساده بودن . شبکه هم آسون بود . هر چهارتا سوالش ساده بود . درس مهندسی نرم افزار و مدیریت رو تنها با تحلیل خودم زدم چون چیزی نخونده بودم . هوش مصنوعی و معماری هم که اصلا نخونده بودم خیلی کم جواب دادم . در کلی خیلی آسون و خوش بحال اونایی که خونده بودن . ایشالله همه دوستان قبول بشن . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin ، Masoud Ebrahimi ، الهه ، mostafa haddadi ، MostafA ، marjan ، mohammad
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ :عصر
ارسال: #7
برای ما که اصلا راحت نبود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه پایگاه داده نه سیستم نه ساختمان ، ساختمانو که من خونده بودم سوالاشو نمیشد جواب داد تازه یکی از سوالا رو که من راه حلشو مطمئن بودم درسته به جواب نمیرسید در کل نرم افزارو همه میگفتن راحت نبوده .
خوش به حالت الهام جون ، قبول میشی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از الان بهت تبریک میگم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط seda ، Masoud Ebrahimi
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :عصر
ارسال: #8
قبولی؟؟؟ اونم قزوین ؟؟؟؟ تازه اونم شبکه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چی می گیا ...من که نخونده بودم می گم آسون بود . دیگه ببیین کسی که خونده بود چی می گه . مگه چندنفر بر می دارن که نوبت به من برسه . اگه یه خورده معماری و هوش رو خوب زده بودم امید داشتم ولی الان زیاد امیدوار نیستم.
ممنونم از لطفت عزیزم . ولی نرم افزار بیشتر امید به قبولیش می ره . نا امید نباش .
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ :عصر
ارسال: #9
توی اون تاپیک توضیح دادم الان کپی می کنم همین جا.
جاتون خالی امروز امتحان واقعا گلاب بود. اگر می دونستم امروز امتحان این همه می تونه ساده بشه همه درس ها را به صورت روزنامه وار می خوندم. امروز تونستم 3 تا تست مهندسی نرم افزار را فقط با داشتن اطلاعات عمومی بزنم.
نکته جالب اینه که من فقط ساختمان داده اونم سه فصل خونده بودم. همه ی تست ها ساختمان داده را به جز دو تا از تست هاش زدم.
ولی خدایش زبانش یه Reading می خواست. من امیدم به reading بود ولی با این حال از 20 تست فکر کنم 14 تا را زدم.
مدار منطقی هم فکر کنم فقط 2 تا تست نزدم. سیستم عاملش را هم نگاه ننداختم. از تست ها طراحی الگوریتم مربوط به گرایش هوش هم 3 تا زدم ولی وقتی دیدم که مربوط به گرایش هوش است و کاری به نرم افزار نداره دیگه بقیه را نزدم. پایگاه داده هم فکر کنم 2 تا تست زدم. از ساختمان گسسته هم فکر کنم 3 تا تست زدم. البته شاید. به خودم خیلی امیدوار شدم. نکته جالب اینه که همه امتحان های ارشد آزاد (امسال و پارسال) را با اطلاعات عمومی رفتم خوب تست زدم. اگر فقط اگر یه دور اونم به صورت روزنامه وار همه درس ها را می خوندم 100 درصد قبولیم حتمی بود.

اما در مورد مدار منطقی باید بگم که یکی از سوال هاش را هر چقدر ور رفتیم مثله اینکه مشکل داشت. همون سوال که گفته بود با 5 گیت NOR چی می شه.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط الهه ، seda ، marjan
۲۲-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ :عصر
ارسال: #10
(۲۲-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبولی؟؟؟ اونم قزوین ؟؟؟؟ تازه اونم شبکه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چی می گیا ...من که نخونده بودم می گم آسون بود . دیگه ببیین کسی که خونده بود چی می گه . مگه چندنفر بر می دارن که نوبت به من برسه . اگه یه خورده معماری و هوش رو خوب زده بودم امید داشتم ولی الان زیاد امیدوار نیستم.
ممنونم از لطفت عزیزم . ولی نرم افزار بیشتر امید به قبولیش می ره . نا امید نباش .
امیدتون به خدا باشه. همه چیز حله. والا ما که امید به ادامه زندگی نداریم ولی اعتماد به نفس را حداقل داریم. راستش با اشتباهی که در انتخاب دانشگاهم داشتم زیاد میل و رغبت به قبول ندارم.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط seda
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج ارشد آزاد 92 اعلام شد Administrator 4 723 ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ :عصر
آخرین ارسال: shahmohammadi
  امتحان ارشد 92 دانشگاه آزاد چطور بود ؟ Administrator 21 2,840 ۱۰-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ :عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از هفته آینده(خرداد۹۲) kaka 0 438 ۱-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: kaka
1 (18) زمان برگزاری و ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد kaka 7 789 ۲۹-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ :عصر
آخرین ارسال: ریحانه
1 (18) نتايج پذيرش فارغ التحصيلان ممتاز دوره بدون آزمون ارشد آزاد فردا اعلام مي شود kaka 0 364 ۱۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ :عصر
  آغاز ثبت‌نام کنکور ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از هفته آینده(بهمن ۹۱) kaka 2 448 ۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ :عصر
1 (10) افزایش 49 درصدی ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد kaka 0 389 ۷-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ :عصر
  نتایج تکمیل ظرفیت کنکور91 ارشد دانشگاه آزاد فردا صبح اعلام می‌شود nasrin 32 1,706 ۱۶-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ :عصر
آخرین ارسال: soha
1 (18) نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد نيمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامي فردا اعلام مي شود kaka 1 437 ۱۲-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ :عصر
1 (18) احتمال تجمیع آزمونهای ارشد و دکتری سراسری و آزاد kaka 0 333 ۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ :عصر

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
parnia (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ :عصر)، mahlah (۲۸-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری