شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کوتاه و جالب و ناغافل خنده دارزمان کنونی: ۲۱-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۵۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sima
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 7
بازدید: 629

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کوتاه و جالب و ناغافل خنده دار

۲۹-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ :صبح، توسط sima.)
ارسال: #1
کوتاه و جالب و ناغافل خنده دار
دیروز به استاد گفتم :
استاد دو دیقیقه اومدیم خودتون رو ببینیم همش که پا تخته ای
بیا بشین دیگه !
کل کلاس له شدنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) منم انداخت بیرون !
.
.
.
حتی اگر از دوران مهد کودکتون چشاتون ضعیف باشه
از نظر پدر و مادرتون این کامپیوتر صاحاب مرده باعثشه !
.
.
.
تازه فهمیدم ((موفق باشید)) آخر برگه امتحان
در جواب تمام خسته نباشید هایی هست که وسط کلاس به استاد می گفتیم !
.
.
.
دقت کردین ؟ شهرام شب پره قرص اکس سرخود است !
.
.
.
یکی از بچه ها میگفت امسال همه تولدمو تبریک گفتن به جز خانوادم
توقع داشتم ازشون ناراحتم
گفتم برو خدا پدرتو بیامرزه
والا بابا ننه ما اصن نمیدونن ما چه سالی چه ماهی دنیا اومدیم :|
دهه هفتادی بود !
ای خدا دهه شصتی اینقد بدخت آخه :|
.
.
.
دختری با ظاهری ساده از خیابان گذشت که پسری در پیاده رو به او گفت:
چطوری سیبیلو؟
دختر خونسرد ، تبسمی کرد و جواب داد:
وقتی تو ابرو بر میداری و مو رنگ میکنی و گوشواره میندازی
من سیبیل میزارم تا جامعه احساس کمبود مرد نداشته باشه !
.
.
.

باباهامون جلوی باباهاشون پاشونو دراز نکردن
ما پاهامونو دراز کردیم اما به احترامشون جلوشون سیگار نکشیدیم
بچه هامون اگه تو جمع نزنن زیر گوشمون شانس آوردیم !
.
.
.
به سلامتی دزد دریایی …
که همه رو با یه چشم میبینه !
.
.
.
لعنتی….. !!!
روزهایی که به تو نیازدارم …
مصادف شده با
روزهایی که ازمن دوری….
.
.
.
هم عاشقتم , هم ازت متنفرم , میانگین که بگیری میبینی برام مهم نیستی !مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
یعنی من خودم رو یه یک لحظه جای این دخترای مجرد میزارم
خیلی حالم گرفته میشه که پسر خوشتیپ و خوشگل و تحصیل کرده ای مثل من قصد ازدواج نداره !!
.
.
.
به سلامتی مادرا که وقتی با جارو برقی میان تو اتاق انگار چنگیز خان حمله کرده..!
.
.
.
قلابت را بدون طعمه بینداز ، اینجا پر است از ماهیانی که از زندگی سیر شده اند
.
.
.
من عاشقانه دوستش دارم
و او عاقلانه طردم می کند
منطق او، حتی از حماقت من هم احمقانه تر است
.
.
.
پسر : عصبانی میشی خیلی خوشگل میشی …
دختر : من که الان عصبانی نیستم.!!
پسر : منم همینو میگم، الان مثه بزی..!!!
دختر : چی میگی آشغال؟
پسر : آها اینو میگم، الان خیلی خوشگلی ….!!
.
.
.
انگار ۹۰% از خستگی آدم تو جورابشه !
این جورابو که در میاری راحت میشی
.
.
.
یه پسرخاله دارم به باباش میگه پدر، به مامانشم مادر
میریم خونشون انگار داریم فیلم هندی می بینیم !
.
.
.
خیلی وقته این سوال ذهن منو به خودش مشغول کرده
که چرا به جای :دی از :بهمن استفاده نمیکنن !
.
.
.
هیچی بدتر از این نیست خسته بخوابی جلو تلویزیون
ببینی کنترل گم شده و بخوای بلندشی دنبالش بگردی …..
.
.

از یه دختره پرسيدم : حالت چطوره ؟
گفت :ميجي يوجي !!

اولش فکر کردم داره چيني ژاپني حرف ميزنه
نگو منظورش اين بوده : مرسي ، تو چي..؟
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، MostafA ، seda ، nasrin ، farhad ، The DaRk PrOpheT ، mahan ، STAR ، sarina ، marjan ، fatima ، mohammad ، nasrin67 ، Masoud Ebrahimi
۳۰-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ :صبح، توسط sinderela.)
ارسال: #2
RE: کوتاه و جالب و ناغافل خنده دار
مگه خانوم مدیرا هم مطالب تکراری میزارن؟!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته مطالبتون قسمتی از خنده بازار آخر هفته ای هست که من گذاشتم

ولی بااینکه تکراری بود بازم خندیدم
.
.
.
اینم سایته داریم ؟

به خانوم مدیرا 2 تا2 تا اعتبار و سپاس و .... میدن ولی همین مطلب من فقط 3 تا سپاس داره ( مورد توجه آقای فروزنده که یکم رو اعتبارا حساسند)
هـــرگـــز به گذشته برنگـــرد؛

اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشت،

هیچوقت یک پرنسس نمیشد...
 سپاس شده توسط Administrator ، The DaRk PrOpheT
۳۰-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ :صبح، توسط sima.)
ارسال: #3
من مطلب شما رو نخوندم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا رسمه لینک مطلب قدیمی رو بذاریم تامطلبی که تکراری درج شده منتقل بشه پستهای تکراری مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چند وقته سرم شلوغ بوده نبودم گمونم بچه ها خواستن تشویقم کنن حالا بعد عمری 2 تا اعتبار ب ما دادن اگه گذاشتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
 سپاس شده توسط sinderela
۳۰-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ :عصر
ارسال: #4
(۳۰-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ :صبح)sinderela نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه خانوم مدیرا هم مطالب تکراری میزارن؟!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
اینم سایته داریم ؟

به خانوم مدیرا 2 تا2 تا اعتبار و سپاس و .... میدن ولی همین مطلب من فقط 3 تا سپاس داره ( مورد توجه آقای فروزنده که یکم رو اعتبارا حساسند)
خانوم سیندرلا نگاه کنید . . .
من نه اعتبار دادم نه سپاس
مارا دریابید . . .
 سپاس شده توسط sinderela
۳۰-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ :عصر
ارسال: #5
(۳۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ :عصر)NaMaKi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آی گفتی !!!! برم توی کنترل پنل مدیریتیم ی تجدید نظری ب عمل بیارم در مورد شما آقای علیزادهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ :صبح
ارسال: #6
(۳۰-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ :صبح)sinderela نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
اینم سایته داریم ؟

اینم از کوچیکمونه که نمیرسیم همه پستارو بخونیم سرکار خانم
شما ببخشینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه زدن ندارهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sinderela
۳۱-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ :صبح
ارسال: #7
(۳۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ :عصر)sima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ :عصر)NaMaKi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آی گفتی !!!! برم توی کنترل پنل مدیریتیم ی تجدید نظری ب عمل بیارم در مورد شما آقای علیزادهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه خواهش میشه،رحم کنید،من هنوز جوونم . . .
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sinderela (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری