شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Rastak432
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 6
بازدید: 848

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۹-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ :عصر
ارسال: #1
کی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟
ازیک دیوونه میپرسن چرادیوونه شدی؟؟
میگه:راستش من یک زن گرفتم که یک دختر18ساله داشت.
دخترزنم با بابام ازدواج کردپس زن من مادرزن پدرشوهرش شد.
دخترزن من پسری به دنیاآوردکه داداش من ونوه زن من بود،پس نوه منم بود.پس من پدربزرگ داداشم شدم.
زن منم پسری به دنیاآوردکه زن پدرم خواهرناتنی پسرم ومادربزرگ پسرم شد...پس پسرم داداش مادربزرگش بود.........
دیوونه باپسرخودش چه نسبتی داره؟؟؟؟؟
کی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، ice girl ، AliReza
۱۹-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ :عصر
ارسال: #2
RE: کی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟
پسره میشه دایی باباش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ice girl ، Rastak432
۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ :صبح
ارسال: #3
1- پسرش دایی مرد دیوانه است

2- پسرش دایی نوه ی دیوانه است

3- پسرش برادر زن پدر دیوانه است
هـــرگـــز به گذشته برنگـــرد؛

اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشت،

هیچوقت یک پرنسس نمیشد...
 سپاس شده توسط Rastak432
۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ :عصر
ارسال: #4
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسبت پدربا پسرش منظورشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خداییش خیلی فکرکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به 1جواب دیگه رسیده بودم......

نزدیک بود دیوونه بشما..........ولی کلی خندیدم که چرادرگیرشدم.......
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط nasrin67
۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ :عصر
ارسال: #5
(۲۰-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ :عصر)alone432 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسبت پدربا پسرش منظورشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خداییش خیلی فکرکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به 1جواب دیگه رسیده بودم......

نزدیک بود دیوونه بشما..........ولی کلی خندیدم که چرادرگیرشدم.......

مگه به چه جوابی رسیده بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه والا من زیاد به مغزم فشار نیوردم ولی متنه رو دوبار خوندم تا متوجه شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا جوابم درسته یا نه
درسته هااااااااااااااااااا
خب وقتی پسره دایی باباشه
خب باباش میشه خواهر زاده پسرش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ :عصر
ارسال: #6
آره میشه خواهرزاده ی ناتنیه پسرش.......

معلومه ضریب هوشیتون ازمن بالاتره..... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلی خندیدم واسم جالب بود.............مخصوصا قسمته ازدواج باباهه...........هاااااااااا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط nasrin67
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
4 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mohammad (۱۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ :عصر)، pakdaman (۲-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ :عصر)، sadaf.sh (۳۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :صبح)، samanjj (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری