شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

کی هاستش فعال شد ؟زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 48
بازدید: 3610

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کی هاستش فعال شد ؟

۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ :صبح
ارسال: #1
کی هاستش فعال شد ؟
کی هاستش فعال شد ؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ :صبح
ارسال: #2
RE: کی هاستش فعال شد ؟
من فعال شد. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط Administrator
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ :صبح
ارسال: #3
(۲۱-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ :صبح)Ahmad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فعال شد. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جلسه بعد دست خالی نیاییا ... شیرینی بیار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ahmad
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ :عصر
ارسال: #4
اتفافا اونا که ست نشده باید شیرینی بیارن
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدشم قند خون بچه های کلاس بالا میره برا سلامتیشون اصلا اصلا خوب نیست.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۸ :عصر
ارسال: #5
سایتی که ازش هاست رو میگرفتیم مگه arpahast.com نبود من اسمشو یاداشت نکردم فقط تو ذهنم بود اینجوری نوشتم ولی برام لود نمیشه همینه که نوشتم؟؟؟؟؟
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ :عصر
ارسال: #6
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #7
شرمنده من این جلسه رو بعضی از جاهاشو دقت نکردم الان مشکل دارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا سوال میکنم همراه با تصویر که هم خودم یاد بگیرم هم کاربرایی که مثل من بی دقتی کردن بدونن چکار کنن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مرحله کدوم گزینه رو بزنم ؟؟

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ :عصر
ارسال: #8
(۲۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال راستی راستی هاست یک سالش 1گیگ 1000 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قابل اعتماده ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ :عصر
ارسال: #9
من با مدیرش شیشم اگه قابل اعتماد نبود معرفیش نمی کردم
 سپاس شده توسط mahdi ، MostafA
۲۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ :عصر، توسط af.rad.)
ارسال: #10
نسرین جون فک کنم گزینه سوم بود
هرگز بخاطر مردم تغییر نکن! این جماعت هر روز تو را جور دیگری می خواهند.مردم شهری که همه در آن می لنگند،به کسی که راست راه می رود می خندند...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
mahdi (۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ :عصر)، atefeh.m (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ :عصر)، mosafer (۱۷-۶-۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری