شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

گجت ساعت و آب و هوای HTC Homeزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۲۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: adweens
پاسخ: 6
بازدید: 2047

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گجت ساعت و آب و هوای HTC Home

۲۲-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #1
گجت ساعت و آب و هوای HTC Home

سلام بچه ها...!!
اینو دانلود کنید خیلی خوبه... حجمش هم 2.5 مگابایت بیشتر نیست...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آب و هوای همه جا، حتی شهرکرد رو هم نشون میده...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جزو گجت های ویندوز سون نیست و به صورت مجزا اجرا میشه، نیازی هم به نصب نداره، کافیه از حالت فشرده درش بیارید و نرم افزار رو اجرا کنید، همین...!!

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه وقتی هوا ابریه یا بارونیه، به صورت انیمیشنی هم وضعیت رو نشون میده...!!

دانلود کنید، اگه توی کار کردن باهاش مشکل داشتید، همینجا ذکر کنید...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، nasrin67 ، mahan ، STAR ، Ahmad ، Masoud Ebrahimi ، seda
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ :عصر
ارسال: #2
RE: گجت ساعت و آب و هوای HTC Home
سلام. چرا هرچی تهران رو تایپ می کنم پیدا نمیکنه؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۲-۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #3
(۲-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ :عصر)ali_a_azad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. چرا هرچی تهران رو تایپ می کنم پیدا نمیکنه؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

اول روی گجت راست کلیک کرده و وارد Setting بشید، سپس به سربرگ Advanced رفته و Weather Provider رو روی گزینه MSN تنظیم کنید؛

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپس به سربرگ Location رفته، تهران رو سرچ کنید و انتخاب کنید؛ همین...!!

سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، Administrator ، Ahmad
۱۳-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ :عصر
ارسال: #4
خسته نباشی داش مصطفی
من این نرم افزار رو اجرا کردم اما همونجور که تو تصویر می بینی چیزی رو دسکتاپ نشون نمیده !!؟؟!
نمیدونم باید چیکار کنم

اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
۱۳-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ :عصر
ارسال: #5

والا نمیدونم قضیه چیه، من روی بیشتر از ده تا سیستم اینو اجراء کردم ولی همچین مشکلی نداشتن...! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این آدرس نسخه های دیگه رو هم دانلود کن ببین اونها هم همین مشکل رو دارن یا نه...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://htchome.codeplex.com/releases

برو به سربرگ Download و از سمت راست (همونطوری که توی تصویر زیر میبینی) ورژن مورد نظرتو دانلود کن، ایشالله که مشکلت حل میشه.

سپاس شده توسط Ahmad
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ :عصر
ارسال: #6
عالی بود حتی فکرشم نمیکردم که بتونم نصبش کنم ممنون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
11 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ :عصر)، MostafA (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ :عصر)، mostafa haddadi (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ :عصر)، Ahmad (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ :عصر)، seda (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ :عصر)، sahar.n (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ :عصر)، Rastak432 (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، ironatoms2 (۲۴-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ :عصر)، adweens (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ :عصر)، hosein gholami (۱۴-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ :عصر)، POUYAA (۶-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری