شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

گفتار عرفانی بخونید و تامل کنید زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: reza68
آخرین ارسال: reza68
پاسخ: 1
بازدید: 733

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتار عرفانی بخونید و تامل کنید

۵-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ :عصر، توسط reza68.)
ارسال: #1
گفتار عرفانی بخونید و تامل کنید
کودکی از خدا خواست که با او سخن بگوید و در این لحظه آسمان رعد و برق زد . کودک گفت : خدایا چرا با من سخن نمی گویی ؟ در این حال زمزمه هایی در دل کودک به وجود آمد و نسیم خنکی شروع به حرکت کرد و برگ های درختان به نرمی پیشاپیش کودک خم شدند . کودک گفت : خدایا حالا که با من حرف نمی زنی برایم لیوانی آب بده که خیلی تشنه ام . در این حال چشمه کوچکی زلالی در نزدیکی کودک شروع به غلغل کرد . کودک گفت خدایا اگر به من آبی نمی دهی دستکم به من یک شاخه گل بده و گلستان بزرگی از گلهای سرخ و زنبق و نیلوفر کودک را در آغوش گرفت . اما کودک گریه می کرد که چرا خدا به او شاخه گلی نمی دهد . کودک گفت خدایا اگر صدای مرا نمی شنوی و به من هیچ نمی دهی لااقل برایم پناهگاهی از باد و طوفان فراهم کن و در این حال آغوش گرم مادر و دستان نرم پدر کودک را فرا گرفت . اما کودک همچنان می گریست و از خدا خواست خودش را به او نشان دهد در این حال پروانه ای آمد و روی گونه ی کودک نشست اما کودک پروانه را کنار زد و در حالی که زیر لب به خدا بد می گفت چشمه را گل آلود کرد و گلها را له کرد و دستان پدر و آغوش مادر را با فریادهای گوشخراشی ترک کرد و از سرزمین خدا بیرون رفت...
وقتي دلت گرفت بشين به اندازه تمام دلتنگيات گريه کن . براي اينکه کسي اشکاتو نبينه ماهي کوچيکي شو و به ته دريا برو . ديگه نه کسي صداتو مي شنوه نه کسي اشکاتو مي بينه . حالا
فهميدي چرا اب دريا شووره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، marjan ، STAR ، maryam
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جملاتی قابل تامل....!!! kaka 0 449 ۲-۱۱-۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ :عصر
آخرین ارسال: kaka
  جملات زیبا و تامل برانگیز mostafa haddadi 0 1,614 ۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi

پرش به انجمن: