شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

گفتم که بدانید ...زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۲۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: atefeh.m
پاسخ: 2
بازدید: 365

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتم که بدانید ...

۱۸-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ :عصر
ارسال: #1
گفتم که بدانید ...
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یک عکس قدیمی است.
اما این سه نفر حالا کجا هستند ؟
اولی لیلا فروهر است که حالا در آن سوی آبها می خواند و ......
شاید،شاید خوش است.

دومی مجید فریدفر است ، که دل را برداشت و راهی جبهه شد و در اوایل جنگ به شهادت رسید.

سومی هم اسداله یکتا است . او در جایی همین نزدیکی هاست. پیرمرد کوتاه قد سینمای ایران، در حاشیه میدان هفت تیر بساط حقیر سیگار فروشی دارد و اینگونه روزگار می گذراند .
نمیدانم،شاید اصلا خوش نباشد.
-------------------------
این ها نمونه سه نوع برخورد با یک مساله هستند:
رها کردن و رفتن؛ ماندن و جنگیدن وکشته شدن ؛ ماندن و تحمل کردن و شاید تحقیر شدن.
ای کاش برای نمونه های دیگر ِ روبرو شدن با مسایل، آدمهای دیگری هم در عکس می‌بودند
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط atefeh.m ، kaka ، nasrin ، hichkas
۱۸-۹-۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۹-۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ :عصر، توسط atefeh.m.)
ارسال: #2
RE: گفتم که بدانید ...
واااااااااااااااااای چه جالب مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مر30...سه تا آینده ی متفاوت مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداهممونو به راه راست هدایت کنهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون فروهر نمیدونم چیکار کرد که باگذر زمان خوشگلترشد؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط hichkas
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بد نیست بدانید که...؟ The DaRk PrOpheT 0 356 ۱۱-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ :صبح
آخرین ارسال: The DaRk PrOpheT
  معنای گذاشتن انگشتر در هر انگشت را بدانید mahdi 0 356 ۱۱-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ :صبح
آخرین ارسال: mahdi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان