شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

یه تمرین دیگه واسه فتوشاپی های تالار...زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: ستاره
پاسخ: 15
بازدید: 1334

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه تمرین دیگه واسه فتوشاپی های تالار...

۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ :صبح
ارسال: #1
یه تمرین دیگه واسه فتوشاپی های تالار...

سلام...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبین...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این دو تا تصویر:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه همچین چیزی بسازید... که میتونه یه تبلیغ یا نماد جالب و ساده ای واسه اهدای عضو باشه...

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط neda.m ، mahan ، sahar.n ، Ahmad
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ :صبح
ارسال: #2
RE: یه تمرین دیگه واسه فتوشاپی های تالار...
اینم اون یکی کار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی دستش خیلی غیر نرمال شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونستم باید چیکار کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط neda.m ، sahar.n ، MostafA ، Ahmad
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ :صبح
ارسال: #3
ماهان جون باید دایره ی بزرگتری می کشیدی تا نرمال تر بشه!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم از این یکی کار من...

متنفرم از تمام قهوه های تلخی ک...
تو را قسمت من نمیکند...
 سپاس شده توسط sahar.n ، MostafA ، mahan ، Ahmad
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :عصر
ارسال: #4
(۳۰-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ :صبح)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم اون یکی کار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی دستش خیلی غیر نرمال شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونستم باید چیکار کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون طور که خانم محمدی گفتن باید دایره رو یکم بزرگتر درست میکردی تا نورمال تر به نظر بیاد.

دو تا نکته ظریف هم از قلم افتاده که توی تصویر زیر واست هایلایت کردم:

اول اینکه اون هدیه حتماً باید مربعی شکل باشه، شما حالت بدن رو حفظ کردی، باید انحناشو از بین میبردی،
و دوم اینکه باید اون تیکه ی پاپیونی شکل که روی جعبه هست نسبتش با سایز جعبه حفظ بشه... من عمداً سایز اونو بزرگتر دادم ببینم حواستون هست یا نه...
یکم اون رو هم باید کوچیکتر میکردید...
البته اینا ریزه کارین و فقط محض اطلاع و استفاده در طرح های بعدی گفتمشون.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط mahan ، sahar.n
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ :عصر
ارسال: #5
(۳۰-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ :صبح)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون طور که خانم محمدی گفتن باید دایره رو یکم بزرگتر درست میکردی تا نورمال تر به نظر بیاد.

دو تا نکته ظریف هم از قلم افتاده که توی تصویر زیر واست هایلایت کردم:

اول اینکه اون هدیه حتماً باید مربعی شکل باشه، شما حالت بدن رو حفظ کردی، باید انحناشو از بین میبردی،
و دوم اینکه باید اون تیکه ی پاپیونی شکل که روی جعبه هست نسبتش با سایز جعبه حفظ بشه... من عمداً سایز اونو بزرگتر دادم ببینم حواستون هست یا نه...
یکم اون رو هم باید کوچیکتر میکردید...
البته اینا ریزه کارین و فقط محض اطلاع و استفاده در طرح های بعدی گفتمشون.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خیلی تشکر بابت اینکه گوش زد کردین...
الان درستش میکنم و میفرستمش استادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط sahar.n ، MostafA ، neda.m
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ :عصر، توسط mahan.)
ارسال: #6
استاد ببینین بهتر شد؟؟؟؟

استاد دیگه همین جا ویرایشش کردم....پست اضافی نزاشتم.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
 سپاس شده توسط MostafA ، سامانی
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۳-۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ :عصر، توسط sahar.n.)
ارسال: #7

خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط MostafA ، mahan ، neda.m ، سامانی ، Ahmad
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ :عصر
ارسال: #8
(۳۰-۳-۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاد ببینین بهتر شد؟؟؟؟

آره... خیلی بهتر شد.
ولی هنوز گره ی روبان اون جعبه خیلی سایزش نسبت به حالت عادی بزرگه آ...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط sahar.n ، mahan
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ :عصر
ارسال: #9

آفرین سحر خانم...
همه چیز عالیه... فقط دستشو یادت رفته بذاری...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط sahar.n
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۳-۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ :عصر، توسط sahar.n.)
ارسال: #10
واااااااااااا مامان که حواسم نمیزاره برام

میگه لپ تابو بده دست من......... منم دارم تند تند انجام میدم الانم کنار دستم نشسته مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط MostafA ، سامانی ، ستاره
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فتوشاپی های تالار بیکار نباشید... اینو درست کنید... MostafA 23 1,846 ۱۰-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ :عصر
آخرین ارسال: ماه تاب
  10 فاجعه بزرگ فتوشاپی sahar.n 15 1,231 ۹-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ :عصر
آخرین ارسال: Rastak432
  تمرین ساخت لوگو واسه فتوشاپی های تالار... MostafA 23 2,128 ۳۱-۳-۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ :عصر
آخرین ارسال: MostafA
  این هم یه تکلیف دیگه واسه بچه های فتوشاپ... MostafA 22 1,503 ۵-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ :صبح
آخرین ارسال: fahime.azad69

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
31 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ :عصر)، MostafA (۱۷-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ :صبح)، mostafa haddadi (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ :عصر)، kaka (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ :عصر)، ستاره (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ :صبح)، nasrin67 (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ :عصر)، nasrin (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ :صبح)، fahime.azad69 (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ :صبح)، mahan (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ :عصر)، سامانی (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :عصر)، sahar.n (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ :عصر)، AliReza (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ :عصر)، sinderela (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ :صبح)، Azar_pastil (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :عصر)، ماه تاب (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ :عصر)، Rastak432 (۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ :صبح)، ava (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ :عصر)، ریحانه (۱۵-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ :صبح)، asiye (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ :عصر)، anahita368 (۲-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ :عصر)، motamed (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ :عصر)، sahar.i (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ :صبح)، parnia (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ :عصر)، sama (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۲۷ :عصر)، zeinab (۹-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ :عصر)، zamane (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ :عصر)، Videoalireza (۱۸-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :صبح)، marjan20 (۳۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ :عصر)، mahdi.tajerian (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ :عصر)، hamid.amir20 (۲۵-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ :صبح)، سحری (۹-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری