شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

یه خبر ناراحت کننده.......زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 1
بازدید: 387

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه خبر ناراحت کننده.......

۱۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ :صبح
ارسال: #1
یه خبر ناراحت کننده.......
شاید خیلی هاتون بدونید.......
خبر فوت ویتنی هوستون - خواننده مشهور آمریکایی

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ويتنی هوستون، خواننده معروف آمريکايی در سن ۴۸ سالگی درگذشت.
به گزارش فاکس‌نيوز، جسد وی شامگاه شنبه ۱۱ فوريه (۲۲ بهمن ۱۳۹۰) در منزلش پيدا شد. علت مرگ هوستون هنوز اعلام نشده است.
اين خواننده مشهور موسيقی پاپ، در سال‌های اخير به دليل استفاده از مواد مخدر مشکلات زيادی پيدا کرده بود. هوستون زندگی زناشویی پر سر و صدايی نيز با بابی براون داشت.
اين خواننده در سال ۱۹۹۴ نيز برنده جايزه گرمی شد.
جايزه گرمی (Grammy Awards) که معتبرترين جايزه موسيقی جهان است، به دست‌آوردهای برجسته در توليد موسيقی تعلق می‌گيرد. اين جايزه توسط آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط آمريکا برگزار می‌شود.
ترانه "هميشه دوستت خواهم داشت"، "عشق من، عشق توست" و "همه عشقم را ذخيره می‌کنم" از جمله‌های ترانه‌های هوستون است. وی همچنين در فيلم "باديگارد" به همراه "کوين کاستنر" بازی کرده است. هوستون با ترانههايی که در فيلم "بادیگارد" خواند، به اوج شهرت رسيد.
ويتنی هوستون چند سال پيش با مشکلاتی روبرو شد. وی و همسر خواننده‌اش، بابی براون، هر دو گرفتار اعتياد شدند و حتی کار به دادگاهی کشيده شد که بايد نظر میداد آيا اين دو صلاحيت نگهداری کودک خردسال خود را دارند يا نه.
===================
واکنش ستارگان هالیوود به این خبر:

” ما یکی دیگر از افسانه ها را از دست داده ایم. به خانواده ویتنی تسلیت می گویم. دیگر او را نخواهیم داشت. ” – کریستینا آگوئیلرا

” او به عنوان دارنده ی یکی از بهترین صداها در زمین هرگز فراموش نمی شود. ” – ماریا کری

” ناراحت کننده است. ما همیشه دوستت داریم ویتنی. ” – کتی پری

” هیچ کلمه ای! فقط اشک # ویتنی عزیز ” – ریانا

” من داغون شدم. من با شنیدن اخبار در مورد ویتنی هوستون داغون شدم. از دست دادن عزیزی واقعا غم انگیز است. ” – پائولا عبدل

” من خوانندگی را با شنیدن صدای ویتنی هوستون آغاز کردم و امروز من بت خود را از دست داده ام. ” – جسیکا سیمپسون

” من اخبار غم انگیزی را درباره ی مرگ ویتنی هوستون شنیدم. من به دخترش و دوستانش تسلیت می گویم. ما همیشه تو را دوست داریم ویتنی. ” – کیم کارداشیان

” خبرهایی شنیدم. این خیلی احمقانه است. دارنده ی یکی از بزرگترین صداهای دنیا درگذشت. ویتنی هوستون درگذشت. من فقط می توانم به دوستان و خانواده اش تسلیت بگویم. ” – جاستین بیبر

” او راه را برای همه ی خواننده ها در صنعت موسیقی هموار کرد. افسانه ای، نوآور، شگفت انگیز، فروتن … یکی از بهترین ها در جهان. ” – لا رید

” ویتنی درگذشت ” - آدام لمبرت

” ویتنی هوستون درگذشت، واقعا نمی توانم این را باور کنم. ” – راسل سیمونز

“خیلی غم انگیز است که ویتنی هوستون درگذشت، به دختر او و خانواده اش تسلیت می گویم. خیلی غم انگیز و دلخراش است، استعداد شگفت انگیز، صدای شگفت انگیز … ” – کریس جنر

روحش شاد........صدای زیبایی داشت
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط سامانی ، nasrin ، الهه ، sajad.h ، marjan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری