شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

یه سوال از پرینت زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۵۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: atefeh.m
آخرین ارسال: atefeh.m
پاسخ: 7
بازدید: 500

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سوال از پرینت

۱۱-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :عصر
ارسال: #1
یه سوال از پرینت
سلام بچه ها خوبین؟روز معلم معلما وروز زن بانوانم مبارکا باشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال داشتم-ممنون میشم راهنماییم کنید
من میخام یه عکسو بک گراند یه صفحه (توی فتوشاپ یا پاورپوینت)بکنم طوری که وقتی ازش پرینت میگیرم سایزش کاملا درست باشه یعنی کل صفحه رو پوشش بده
چه سایزی برای سندم انتخاب کنم؟یا عکسم چه سایزی باشه؟
پیشاپیش سپاس.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :عصر
ارسال: #2
RE: یه سوال از پرینت

پرینتر ها اکثراً نمیتونن تا لبه های برگه چاپ کنن ولی یه سری از پرینتر ها Borderless هستند... اگه از اونها داشته باشید فقط میتونید کل برگه رو روش چاپ کنید.
ولی اگه منظورتون اینه که سایزش میخوایید دقیق باشه و اینکه اگه توی سیستم سازتون 15 سانتی متر و 2 میلیمتر هست، بعد از چاپ هم 15 سانتی متر و 2 میلیمتر باشه قضیش فرق داره.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fahime.azad69
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :عصر
ارسال: #3
مارک پرینترم hp-laser jet هستش-منظورم اینه که این که اون عکسی که بعنوان بک گراند استفاده میشه باید سایزش چجوری باشه که کل یه برگه آچار رو پوشش بده.هرکاری میکنم بازم لبه های صفحه پوشش دهی نمیشه.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ :عصر
ارسال: #4
وقتی فتوشاپ میخوای کار کنی خوب از اینترنشنال پیج آ4 رو انتخاب کنی و عکس رو فیکس کنی با لبه های کارت اصولا باید کل صفحه رو چاپ کنه.ولی پرینترها اوج دقتشون باز هم در حد1تا5میلی کنار کاغذ خالی میمونه.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ :عصر
ارسال: #5
یه دکمه سبز چاپ رو پرینتر هست هست که سند پیشفرضشو میزنه.
رو برگه امتحان کن.با این میتونی متوجه بشی پرینترت چقدر از کادر صفحه آ4 رو پوشش میده.دیگه رو سندت هر کاری هم بکنی بیشتر از این مقدار پوشش داده نمیشه.
وقت پرینت گرفتن هم fit to...رو بزنی کارت هر سایزی میخواد باشه ,پرینتر از اوج ظرفیت طولی و عرضی خودش برای پرینت استفاده میکنه.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ :عصر
ارسال: #6

hp بیش از 400 - 500 مدل داره که روی اونها نوشته HP LaserJet ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عبارت فقط معلوم میکنه که پرینتر شما مارک hp هست و از نوع لیزریه... چیز دیگه ای رو مشخص نمیکنه... باید شماره مدل دقیقشو بگید... مثلا 1102 یا 1320 یا...

البته هر مدلیش که باشه شما هرکاری که بکنید تصویری که پرینت میکنید دقیقاً تا لبه های صفحه نمیتونه چاپ بشه چون ساختار داخلی پرینتر جوری هست که غلطک ها و رول هایی که داه و باید برگه رو منتقل کنن بالاخره باید یه جایی از برگه رو بگیرن دیگه، نه...!؟؟!
مگر اینکه پرینتر شما مخصوص همین کار باشه و جوری ساختار فیزیکیش طراحی شده باشه که از راه های دیگه واسه نگه داشتن و منتقل کردن برگه استفاده کنه.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fahime.azad69
۱۱-۲-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :عصر
ارسال: #7
آهان از اون نظر باید بگم که مدلشp1102 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب پس کاغذو پرینت میگیرم بعدشم باکاتر لبه هاشو می برم خیلیم شیک مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-فکر کردم راهی داره.
ممنون.
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
atefeh.m (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری