شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

یه نفر به من کمک کنه ؟ چی کارش کنم ؟زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۲۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: seda
آخرین ارسال: sima
پاسخ: 8
بازدید: 947

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه نفر به من کمک کنه ؟ چی کارش کنم ؟

۱۱-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ :عصر
ارسال: #1
یه نفر به من کمک کنه ؟ چی کارش کنم ؟
من می خوام سیستم رو از طریق safe mode with command prompt لود کنم تا بعد از لود شدن فایلها یه سری دستور وارد کنم . ولی بعد از انتخاب این گزینه یه سری فایل لود می شه و مستقیما وارد ویندوز می شه . راه حلش چیه به نظرتون؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۱-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ :عصر
ارسال: #2
RE: یه نفر به من کمک کنه ؟ چی کارش کنم ؟
ای خدای من ... یعنی یه نفر نیست این مورد رو قبلا امتحان کرده باشه ؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ :عصر
ارسال: #3

من تا حالا به مشکلی اینچنینی برنخوردم...!!!

شما safeMode معمولی بیا بالا ببینی میاد یا باز هم ویندوز به صورت عادی بالا میاد؟؟

توی safeMode معمولی CMD کار نمیکنه مگه...!؟؟!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ :عصر
ارسال: #4
بلاخره بعد ساعتها کشتی گرفتن با صفحه کلید و ریستارت های متوالی موفق شدم وارد صفحه مورد نظر بشم . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA
۱۱-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #5
(۱۱-۵-۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بلاخره بعد ساعتها کشتی گرفتن با صفحه کلید و ریستارت های متوالی موفق شدم وارد صفحه مورد نظر بشم . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلش کجا بود ؟ بگین یاد بگیریم یا کاربری به این مشکل بر خورد بتونه با خوندن این تاپیک مشکلش رو حل کنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۲-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ :صبح
ارسال: #6
(۱۱-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۱-۵-۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلش کجا بود ؟ بگین یاد بگیریم یا کاربری به این مشکل بر خورد بتونه با خوندن این تاپیک مشکلش رو حل کنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با توجه ب شناختی گه از الهام دارم اگه مطلب شایان ذکری بود حتما میگفتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گمونم این مورد شامل اون مواردی میشه که موقع ریست کردن با نام و یاد خدا دکمه ریست رو زده به مانیتور فوت میکنیم و سپس میگم جون مادرت این دفعه دیگه درست شومهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط mahdi hashemi ، seda ، Administrator
۱۲-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ :صبح
ارسال: #7
عجبا ... سیما ماه رمضونی شیرین شدیا... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که رمز موفقیتم رو همون اول گفتم ... ساعت ها کشتی گرفتن با صفحه کلید و ریستارت های متوالی ...

وقتی پشت کامپیوتر درگیر بودم داداشم هی میومد تو اتاق سرک می کشید و می رفت . آخرش برگشت گفت بابا یه دفعه دو خمشو بگیر خلاصش کن . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sima ، Administrator
۱۲-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ :صبح
ارسال: #8
(۱۲-۵-۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ :صبح)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجبا ... سیما ماه رمضونی شیرین شدیا... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که رمز موفقیتم رو همون اول گفتم ... ساعت ها کشتی گرفتن با صفحه کلید و ریستارت های متوالی ...

وقتی پشت کامپیوتر درگیر بودم داداشم هی میومد تو اتاق سرک می کشید و می رفت . آخرش برگشت گفت بابا یه دفعه دو خمشو بگیر خلاصش کن . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربونت برم گلم شیرینی از خودتهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاه نافذ و کلام هوشمندانه برادرانه کلید حل مشکل بوده گویامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط seda
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
engin_atefe (۲۳-۷-۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ :عصر)، bahram.r (۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری