شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

یک جمله به کاربرا تقدیم کنزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۲۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهران امانی
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 22
بازدید: 1869

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک جمله به کاربرا تقدیم کن

۲۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
یک جمله به کاربرا تقدیم کن
اخر ساله هرچی دلت میخواد بگو. میتونی یک جمله قشنگ به کاربرا تقدیم کنی. میتونی حرف دلتو بزنی. ولی هرچی میگی یک جمله پند اموز هم اخرش بگو.
من اینو به همه کاربرای خوب از پی ان یو تقدیم میکنم.
حتی در اوج بدبختی از شادی هرروز زندگی غافل نمانید، زیرا برای مردگان ثروت به هیچ کاری نمی اید.
بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان این است که
نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشد
نه شعور لازم برای خاموش ماندن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، sima ، mohammad ، STAR ، sahar.n ، SHIRIN ، atefeh.m ، nasrin ، nasrin67 ، marjan ، mahan
۲۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #2
RE: یک جمله به کاربرا تقدیم کن
به همه کاربرا میگم سر سفره هفت سین موقع تحویل سال یادتون نره منو دعا کنیــــــــــــــــــــد...دعای موقع تحویل سال بسیار سفارش شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط با دوست می توان قهر کرد غریبه ناز ما را نمی کشد ...
قدر دوستان خود را بدانیم
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط mohammad ، مهران امانی ، SHIRIN ، atefeh.m ، nasrin ، nasrin67 ، STAR ، marjan ، mahan ، The DaRk PrOpheT
۲۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ :صبح، توسط مهران امانی.)
ارسال: #3
من تو سال 90 خاطر خیلیا را ازردم. و تصوری بد تو ذهنشون پیدا شد. امیدوارم تا حالا این ناراحتیا و ناهنجاریای من از ذهنشون پاک شده باشه و از من ناامید نشده باشند. به قوله امضای یکی از کاربرا فکر کنم امضای مدیر سیما خانم باشند که میگه معجزه خبر نمی کند، با احتیاط ناامید شوید
 سپاس شده توسط sima ، atefeh.m ، nasrin ، nasrin67 ، STAR ، marjan ، mahan
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #4
آرزو میکنم سالی پر خیر برکت پیش روتون باشه و سال 91 پر از آرزوهای دست یافتی و سالی پر از شادی و سلامتی و سعادت برای تک تک شما کاربران آز پی ان یو و خانواده محترمتان باشه

آدما برای شکست برنامه ریزی نمی کنن بلکه توی برنامه ریزی هاشون شکست می خورن
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sima ، مهران امانی ، mahdi ، mohammad ، STAR ، SHIRIN ، atefeh.m ، nasrin ، AliReza ، nasrin67 ، marjan ، mahan ، The DaRk PrOpheT ، sahar.i
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ :صبح، توسط mohammad.)
ارسال: #5
من خنده هاو لحظاته قشنگی رو از این تالار دارم و از همه اعضای فعال و سرزنده تشکر میکنم
سال 90 هرچه بود بیخ ریش صاحبش داره تموم میشه 91 رو دریابید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید وارم این سال جدید در کنار خانواده همیشه خوشبخت وسلامت باشید ویکسال پر از جیب پر پول مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عیدی هم گرفتید خرج الکی نکنید بنده خودم یه حساب برای سرمایه گزاری معرفی میکنم؛ تضمینی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال نو همتون مبارک
 سپاس شده توسط Administrator ، sima ، STAR ، atefeh.m ، مهران امانی ، nasrin ، AliReza ، nasrin67 ، marjan ، mahan
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #6
عید همه مبارک مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم جمله امروزمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لباسها در آب کوتاه میشوند و برنج ها دراز.
در درازای زندگی لباس باش و در پهنای آن، برنج.
واگر عمق این پند را نفهمیدی، بدان که تنها نیستی!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط atefeh.m ، مهران امانی ، nasrin ، nasrin67 ، STAR ، marjan ، mohammad ، mahan ، The DaRk PrOpheT
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ :عصر، توسط atefeh.m.)
ارسال: #7
برای همه ی دوستای خوبم آرزوی بهترین ها رو از خدای مهربون خواستارم...امیدوارم سالی پر از سلامتی وانرژی پیش رو داشته باشن...سعی کنید شادی درهر لحظه رو باخودتون تمرین کنید که معجزه می کنه...
پیشاپیش سال نو همتون مبارک
زندگی آنقدر ابدی نیست که هر روز بتوان مهربان بودن رابه فردا انداخت...
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
 سپاس شده توسط sima ، مهران امانی ، nasrin ، nasrin67 ، STAR ، marjan ، mohammad ، mahan ، Masoud Ebrahimi
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ :عصر
ارسال: #8
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند.
 سپاس شده توسط sima ، atefeh.m ، nasrin ، mostafa haddadi ، AliReza ، nasrin67 ، STAR ، marjan ، mohammad ، mahan
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #9
خدایا عزیزی که مکتوب را میخواند:
بربال ارزوهایش پرواز ده،
او را در همه لحظات دریاب،
مبادا خسته شود،بیمار شود و با غم باشد،
دلش را سرشار از شادی کن و انچه را به بهترین بندگانت عطا میکنی به او عطا کن
امین
سال نو همتون جدید و تازه باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR ، nasrin ، marjan ، sima ، atefeh.m ، mohammad ، مهران امانی ، mahan
۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #10
قشنگترین لحظه ها، زیباترین بهار، پربارترین سال را برای همتون آرزومندم
امیدوارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشین
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط AliReza ، mahdi ، STAR ، sima ، nasrin ، marjan ، sahar.n ، atefeh.m ، mohammad ، مهران امانی ، mahan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (7) دل نوشته ای تقدیم به آقا امام زمان (عج) nasrin67 57 5,049 ۱۸-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ :صبح
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  بیا یه جمله ی قشنگ بنویس... Rastak432 16 1,672 ۱۱-۷-۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ :صبح
آخرین ارسال: Rastak432
  تقدیم به همه ی دل شکستگان manjoon 2 561 ۲۷-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ :عصر
آخرین ارسال: sahel.sh
1 (16) 7 جمله دوست داشتنی: reza68 0 393 ۱۲-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ :عصر
آخرین ارسال: reza68

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
sahar.i (۲۹-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری