شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

یک سرویس وبلاگ دهی قویزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۸:۰۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 7
بازدید: 961

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک سرویس وبلاگ دهی قوی

۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :عصر
ارسال: #1
یک سرویس وبلاگ دهی قوی
با اکثر سرویس های وبلاگ دهی کار کردم ولی امروز میخوام یه سرویسی رو معرفی کنم که واقعا محشره
خیلی خیلی پیشرفته است فکر کنم یکی دو ماهی هست راه افتاده مطمعن باشید روزی میرسه یکی از غول ها تو زمینه ی سرویس وبلاگ دهی و میزبانی فایل میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم نمونه وبلاگ من

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، mostafa haddadi ، Rastak432 ، AliReza ، nasrin67 ، mahdi
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر
ارسال: #2
RE: یک سرویس وبلاگ دهی قوی
سلام

ظهر ایمیلم رو وارد کردم، ولی هنوز برام دعوت نامه نفرستاده!

چقدر طول میکشه تا دعوت نامه بفرسته؟
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ :عصر
ارسال: #3
این سرویس وبلاگ دهی چه فرقی با بقیه سرویسها داره که میگید خیلی پیشرفته است؟
چه مزیتهایی نسبت به دیگری ها داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #4
(۱۰-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ :عصر)Sun Sparkle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سرویس وبلاگ دهی چه فرقی با بقیه سرویسها داره که میگید خیلی پیشرفته است؟
چه مزیتهایی نسبت به دیگری ها داره؟
به شما یک فضای رایگان 3 گیگابایتی میده انگاری که شما یه هاست شخصی دارید و پهنای باند نامحدود
سرعت لود بسیار بالا
امکانات ادیتور بالا از جمله ادیت قالب
شباهت بسایر زیادش به سایت که این امکان رو داره اگه یه دامنه باهاش ست بشه کمتر کسی متوجه میشه این وب سایت هستش
اصل فرقش رو زمانی متوجه میشید که یه وبلاگ با این سرویس بسازید تا متوجه تغییرات فراوانش با سرویس های قبلی بشید
 سپاس شده توسط kaka ، Administrator
۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #5
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونجور که در سایت بیان نوشته شده برای ثبت نام شما یا باید کد دعوتنامه داشته باشید یا ایملتون رو وارد کنید تو لیست انتظار بمونید تا یک هفته دیگه براتون دعوتنامه بیاد تا بتونید در این سرویس وبلاگ دهی ثبت نام کنید

من حدود 8 دعوت نامه دارم کاربرانی که میخوان از این سرویس وبلاگ دهی قوی استفاده کنند ایمیلشون رو تو تاپیک ها ی بعدی بنویسند تا دعوت نامه براشون ارسال کنم

با تشکر
۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ :عصر
ارسال: #6
ی سوال
مشکل من با میهن بلاگ قالب وبلاگ هست که برعکس بلاگفا و پرشین بلاگ و.... اصلا قالب خوب نیست حتی مبدل هم واسه ترجمه قالب نیست
این سرویس چطوری هست؟؟
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ :عصر
ارسال: #7
عالی ... دست وب مستر برای تغییرات در وب باز تر است و بر روی هاست های ایران هست و فضای 3 گیگ اختصاصی دارد روز به روز هم به قالب هایش اضافه می شود
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
20 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ :عصر)، MostafA (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ :عصر)، mostafa haddadi (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ :عصر)، kaka (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ :عصر)، ستاره (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)، nasrin67 (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :عصر)، mahdi (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ :عصر)، mahan (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ :عصر)، sahar.n (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ :عصر)، AliReza (۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ :صبح)، masood_r (۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۴۱ :عصر)، soha (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ :عصر)، Rastak432 (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ :عصر)، parnia (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ :عصر)، sama (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ :عصر)، miladziveh (۱۰-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ :صبح)، mariya008 (۶-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ :صبح)، mohammad456 (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :صبح)، ammar (۲۷-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری