شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

♥قلی عاشق می شود♥+تصاویر لو رفته زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۲۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan
آخرین ارسال: mahan
پاسخ: 1
بازدید: 468

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♥قلی عاشق می شود♥+تصاویر لو رفته

۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ :عصر
ارسال: #1
1 (16) ♥قلی عاشق می شود♥+تصاویر لو رفته
همون طور که میبینید این یه بند رخت. شخص سمت چپ اسمش قلیه. اون راستیه هم قمبر داداششه.( اسم شخصیت ها واقعیه و من از خودشون شنیدم.. دروغگو).

خوب حالا ماجرا از این قراره که تو محل این قلی اینا یه دختره هست اسمش بلقیسه. این قلی خان بچه ی نا خلف مامان باباش یه کار بدی کرده و عاشق این دختره شده. ( شما به بزرگیه خودتون ببخشیدش.). این دختره هم امروز اومده تو حیاط خونشون لباس بشوره .لباس که چه عرض کنم.کیس بریده اومده دلبریه این قلی خانما. ( خدا بده از این حیاط ها.اگه داد ما لباس هم با دست می شوریم..). حالا این قلی عاشق بازیش گل کرده می خواد بره به اون یه شاخه گل رو که دله ی بیکار از باغچه ی خونه ی دختره کنده می خواد بده به اون. با داداش قمبرش هماهنگ کرده تا با هم کمک کنن قدش رو برسونن به دختره تا گله رو بده.این عکسم حرکات آکرباتشونه چون مامان دختره سر رسیده.اینا دارن این کارا رو می کنن تا مامانه فکر کنه دارن تمرین بند بازی می کنن. ( آخه فکر کردی همه مثل خودتن اینطوری گول بخورن؟؟؟ ).

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از رفتن مامانه اومدن داداشای دیگه شونو صدا کردن به یاری تا بلکه این گله که داشت پژمرده می شد برسه به دست اون دختره.

اون چپیه که قلیه. کناریش قمبره. سومیه قندیه. سمت راستیه هم آرمینه.

حالا اگه گفتی اون آرمین چرا ریتم اسمش با این ها فرق داره؟؟ چون مامان بابای قلی بچه کم داشتن این آرمین رو از پرورشگاه آوردن. این عکسشون نشون دهنده ی تلاش برادرانشونه. اون پایینم بلقیس داره لپشو چنگ می زنه می گه : خاک تو سرت قلی .مرده شور قد کوتاهت رو ببرم. می مردی ١ متر بلند تر از این بودی؟؟ ١٠٠ بار گفتم من شوهر قد کوتاه دوست ندارم. ایششششش. افسوس

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلی که به غیرتش بر خورده بوده می ره بچه محلاشونم صدا می کنه تا همه دست به دست هم دهند به قد تا گله رو برسونن به عشقش. از پایین اولیه قلیه . دومیه قمبره. سومیه قندیه. چهارمیه آرمینه. پنجم ایه هومنه و ششم ایه جعفره.

بلاخره قدشون می رسه به بلقیس و قلی رو تو حیاط پیاده می کنن و می ره تو عکس بعد..

تو این عکس چپیه بلقیسه که جلوی بقیه اسمش رو کتی صدا می کنن..

راستیه هم قلیه خودمونه. این قلی داره گله رو تقدیم می کنه. بعد بلقیس می گه: قلی مرده شور ببردت.( عتسه) این چیه آوردی؟؟ از سر قبر کی برداشتیش؟؟ ( عتسه) .مگه نمی دونی من به این گل ها حساسیت دارم. الان آبریزش بینی گرفتم نگاه.( صدای فین بلد کتی).. تو نمی گی من تازه بینیمو عمل کردم و ممکنه بیوفته یا کج بشه؟؟

قلی: ای وای.ببخشید کتی جون. نمی دونستم.باور کن اینو از گل فروشی با کلاسه ی سر ۴ راه ، پشت چراغ قرمز خریدم. حالا اینا چیه گفتی بریم توش بشینیم.نمی شد همون سر باغچه می شستینم؟؟

اینم عکس قلی و کتیه.این جا کتی داشته از دانشگاهشون بر می گشته. این قلیه هنوز آدم نشه.بازم از این گل ها آورده.ولی چون خوش رنگ بود کتی لطف می کنه و ازش قبول می کنه..

اینم عکس قمبر و دوست دخترش صغرا جونه. اون سمت راستیه هم قلیه که داره کشیک می ده. ناکس ها خانوادگی..... قاچاقچی ها ..

این ها عکس خواستگارای کتیه.منتظرن قلی بیاد رد شه با تربچه یزنن تو سرش. پسره ی پرو با دختره ی گیس بریده قرار می ذاره. خجالتم نمی کشه..

اینم آخرین عکس این دو تاست. این جا پارکه. این دو تا بازم با هم قرار می ذارن. کور شده ها هی با هم قرار می ذارن.هی قرار می ذارن که چی بشه؟؟ قیافه ی ۶ در ۴ هم رو ببینن؟؟ آخه اون قلی دیدن داره؟؟

بی خیال. من چرا خون خودمو کثیف کنم. بذار خوش باشن جای ما..

[/b]
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، sajad.h ، marjan ، farhad ، yasi ، nasrin ، mostafa haddadi ، الهه ، pegah.kh ، fatima
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستم رفته خواستگاری... mahan 0 323 ۲۶-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ :عصر
آخرین ارسال: mahan
  حضرت سلیمان و مورچه عاشق nematolahi_22 0 375 ۲۵-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ :عصر
آخرین ارسال: nematolahi_22
  قوم به حج رفته ! nasrin67 0 348 ۱-۱۱-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ :صبح
آخرین ارسال: nasrin67
  عاشق پدر مادرامون باشیم الهه 0 395 ۵-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ :عصر
آخرین ارسال: الهه
  روش های جلوگیری از عاشق شدن ( کاریکاتور ) MostafA 0 548 ۶-۹-۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ :صبح
آخرین ارسال: MostafA

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
real (۲۵-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری