شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

✱ بازی جالب اعداد توان دو ✱زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sahar.n
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 9
بازدید: 805

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

✱ بازی جالب اعداد توان دو ✱

۲۲-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ :عصر
ارسال: #1
✱ بازی جالب اعداد توان دو ✱
سلام

یه بازی هست هر کی به عدد 2 به توان یازده (2048) برسه برنده هستش

اعداد مشابه هم با هم ادغام می شن

بازی ساده ولی جذابی هستش

منتظر نتایج هستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم از لینک بازی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، MostafA ، mostafa haddadi ، Ahmad ، mahan ، Rastak432 ، nasrin67 ، mohammad
۲۳-۱-۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ :صبح
ارسال: #2
RE: ✱ بازی جالب اعداد توان دو ✱
هنوز نتونستم برنده بشم ... ولی تا همینجاش رو هم به زور رفتم ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n
۲۳-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ :صبح
ارسال: #3
خیلی خوبه آقای حدادی یه راهنمایی میکنم خیلی کارساز هست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از یکی از کلیدهای جهت استفاده نکنید مثلا من از جهت سمت چپ اصلا استفاده نمیکنم بالای 20 بار 1024 رو زدم اما فعلا یه بار تونستم 2048 رو بزنم
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Ahmad
۲۳-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ :عصر
ارسال: #4
(۲۳-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ :صبح)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خوبه آقای حدادی یه راهنمایی میکنم خیلی کارساز هست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از یکی از کلیدهای جهت استفاده نکنید مثلا من از جهت سمت چپ اصلا استفاده نمیکنم بالای 20 بار 1024 رو زدم اما فعلا یه بار تونستم 2048 رو بزنم

سلام

ممنون ، راهنمایی خیلی خوبی بود، خیلی بهتر از قبل پیش رفتم، ولی یه جاییش گیر کردم و مجبور شدم از جهت چهارم هم استفاده کنم و همه چی خراب شد!

سپاس شده توسط sahar.n
۲۳-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ :عصر
ارسال: #5
بله باید کمتر از جهت چپ استفاده کنید و همیشه اعداد بزرگ رو گوشه سمت راست نگه دارید
خدایا !!
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Ahmad
۲۴-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ :صبح
ارسال: #6
برای اولین بار 1024 ... :دی

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط sahar.n ، Ahmad
۱۰-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ :صبح، توسط hichkas.)
ارسال: #7
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا 1024 رفتم
هیچکس . . .
دیگر به دنبال ِ همراه ِ “اوّل” نیستم ! این روزها اول ِ راه ، همه همراهند….
این روزها ، باید به دنبال ِ همراه ِ “آخر” گشت …

.
 سپاس شده توسط sarina ، sahar.n
۱۰-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #8
....
 سپاس شده توسط sahar.n
۱۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ :صبح
ارسال: #9

سپاس شده توسط sahar.n ، mahan ، MostafA ، sarina
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
26 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ :عصر)، MostafA (۱۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ :عصر)، mostafa haddadi (۱۴-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ :صبح)، Ahmad (۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ :عصر)، mohammad (۱۳-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ :عصر)، nasrin67 (۱۰-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ :صبح)، STAR (۲۵-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ :عصر)، sarina (۱۳-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ :صبح)، yasi (۲۲-۸-۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ :عصر)، mahan (۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ :عصر)، maryam (۱۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ :صبح)، sahar.n (۱۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ :صبح)، AliReza (۲۵-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ :عصر)، af.rad (۱۰-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ :عصر)، mahdi hashemi (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ :عصر)، parva (۱۳-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ :عصر)، hichkas (۱۰-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ :صبح)، sinderela (۱۳-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ :صبح)، Rastak432 (۱۰-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ :عصر)، شاسلطان (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ :صبح)، sahar.i (۲۶-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ :عصر)، parnia (۱۰-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ :عصر)، azad90 (۲۴-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ :صبح)، sama (۱۰-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ :صبح)، hamid.amir20 (۱۱-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ :صبح)، abbss (۲۰-۱-۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری