شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

13 بدر کجا می رید؟زمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: reza68
پاسخ: 8
بازدید: 867

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

13 بدر کجا می رید؟

۱۰-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ :عصر
ارسال: #1
13 بدر کجا می رید؟
با عرض سلام و تبریک سال نو به همه دوستان.
یه سوال فنی:
شما هر سال 13 بدر کجا میرید؟ امسال قصد دارید کجا برید؟
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط The DaRk PrOpheT ، atefeh.m
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ :عصر
ارسال: #2
RE: 13 بدر کجا می رید؟
ما مثل هرسال میریم ولایتمون یعنی سامان
باغ حسین اباد
به همراه خاله
 سپاس شده توسط حمید سیاحیان دهکردی
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ :عصر
ارسال: #3
ما هم که هر سال معمولا یه جایی میریم
هر جا شما برید ما هم میریم حالا شما کجا میرید؟
من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من ، من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...من نه عاشقم و نه دلداده به گیسوی بلند و نه آلوده به افکار پلید...من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی میفهمد
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ :صبح
ارسال: #4
من پارسال و پیارسال عید خونه نبودم عسلویه سر کار بودم حتی روز عید هم سر کار بودم و سیزده بدرمون رو لب دریای عسلویه بودیم امسال نمیدونم کجا بریم احتمالا عصرش دراییم بیرون بریم تو بیاباون های جونقون جای که آب هم باشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط atefeh.m ، seda
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ :صبح
ارسال: #5
من خونه ام
میخوابممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ :صبح
ارسال: #6
هر سال از شب قبل با فامیل باغ میریم روز 13 باغیم عصرش میریم جاهای دیدنی شهر دوباره برمیگردیم باغ و شام اونجا هستیم
ولی امسال من خونه میمونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانستن اینکه چه موقع باید فاصله گرفت و چه موقع باید نزدیک شد، کلید ماندگاری هر رابطه است
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ :صبح، توسط z.d.)
ارسال: #7
ما چند ساله که داداش هام پیله کردن به " طبیعت تنگ صیاد "
اگه امسال هم بخوان برن اونجا که من نمیرم.ولی اگر تصمیم بگیرن امسال یه تنوعی در سیزده بدر بدهند، من نیز همراهیشان می کنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ :عصر
ارسال: #8
مااگه بشه میریم باغ راشا
وقتي دلت گرفت بشين به اندازه تمام دلتنگيات گريه کن . براي اينکه کسي اشکاتو نبينه ماهي کوچيکي شو و به ته دريا برو . ديگه نه کسي صداتو مي شنوه نه کسي اشکاتو مي بينه . حالا
فهميدي چرا اب دريا شووره؟
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
amir_ch_1367 (۱۴-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری