شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

8 دوره سوالات فراگیرارشد نرم افزارزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebrahim.alaee
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 9
بازدید: 1224

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

8 دوره سوالات فراگیرارشد نرم افزار

۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ :عصر
ارسال: #1
8 دوره سوالات فراگیرارشد نرم افزار
داوطلبان در لینک زیر می توانند8 دوره آزمون فراگیر کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار را دانلود نماید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواستن توانستن است.تلاش و تلاش و تلاش...

کانال تلگرامِ من، شامل معرفی کتابها و روش خرید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وبلاگ ما به آدرس :
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، persian_gulf ، nasrin67 ، tinaa ، daemon ، hoda68
۱۸-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ :عصر
ارسال: #2
RE: 8 دوره سوالات فراگیرارشد نرم افزار
میشه لطفا کلید اینها رو هم قرار بدید؟
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ :عصر، توسط ebrahim.alaee.)
ارسال: #3
حل کلیدی و تشریحی این سوالات تو کتابها معماری نرم افزار و درس و کنکور سیستم عامل پیشرفته ذکر شده است.
خواستن توانستن است.تلاش و تلاش و تلاش...

کانال تلگرامِ من، شامل معرفی کتابها و روش خرید:

وبلاگ ما به آدرس :
۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ :عصر
ارسال: #4
سلام

من برای دوره ارشد فراگیر شرکت کردم و مشغول مطالعه هستم.هرچند وقت کمی دارم ولی تلاش خودم رو انجام میدم.
اکثر مطالب مورد نیازم رو از اینجا تهیه کردم.
اسامی کتابها و نمونه سوالات. ..خواستم از شما تشکرکنم.
فقط میتونم برای شما دعای خیر داشته باشم و ازخدای مهربون براتون سلامتی آرزو کنم.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی
 سپاس شده توسط Administrator ، ebrahim.alaee ، fahime.azad69
۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ :صبح
ارسال: #5
سلام من هم برای ارشد درس میخونم منابع فوق العاده سنگین و زیاد هست شما مطالب کلیدی ندارید؟
۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ :عصر
ارسال: #6
:salam.bebakhshid chera bade download baz nemishe!?مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #7
لطفا قوانین سایت را رعایت کنید! فارسی تایپ کنید ...
فایل مشکلی ندارد
فایل را از فشرده سازی در اورید (Extract کنید با نرم افزار winrar) سپس فایل ها را با Adobe Reader باز کنید
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ :صبح
ارسال: #8
ا سلام و خسته نباشید من دانلود
کردم که باید توسطwin rar اکستراکت شود
من هم با استفاده از همین نرم افزار اکستراکت میکنم اما متاسفانه قبل از اینکه کاملا اکستراکت شود
متوقف میشود و پیامی با این مضموم دربالای صفحه you need to have the
following volume to continue extraction سپس در پایین پیام باز شده این
تیتر نوشته شده است insert adisk with this volume and press OK to try
again or press cancel to break extraction ودروسط پیام هم محل ذخیره
همچنین این پیام باکلیک کردن ok باز هم باقی می ماند و وقتی cancel را کلیک
میکنم....
اگر امکان
دارد راهنمائیم کنید که چگونه این مشکل را حل کنم
۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ :صبح
ارسال: #9
شاید ناقص دانلود شده دوباره دانلود کنید و امتحان کنید
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجمه کتاب مدیریت توسعه نرم افزار(منبع فراگیرارشد مهندسیIT) ebrahim.alaee 0 929 ۳-۱۱-۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ :عصر
آخرین ارسال: ebrahim.alaee
  کتاب مجموعه سوالات فراگیرکارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار با پاسخ کاملا تشریحی ebrahim.alaee 1 598 ۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ :عصر
  دانلود سوالات فراگیر ارشد مهندسی نرم افزار شهریور 93 ebrahim.alaee 0 510 ۱۶-۶-۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ :عصر
  عرضه و پخش کتاب معماری نرم افزار(با انضمام سوالات چهارگزینه ای) ویراست دوم ebrahim.alaee 3 693 ۴-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ :صبح
آخرین ارسال: maxoud
1 (16) دانلودرایگان آزمون فراگیرارشد پیام نور92 مهندسی کامپیوتر به همراه جواب های کلیدی ebrahim.alaee 6 790 ۲۸-۳-۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ :صبح
آخرین ارسال: Administrator
  منابع فارسی پیشنهادی جهت دروس فراگیرارشد نرم افزار ebrahim.alaee 10 1,586 ۶-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ :عصر
1 (19) سوالات ارشد فراگیر سال 92 نرم افزار shahkar_ir 34 2,513 ۵-۱۰-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ :عصر
آخرین ارسال: peresfone
  کلید سوالات کنکورهای ارشد فراگیر پیام نور دوره های قبل ikhatami 1 1,102 ۴-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ :صبح
آخرین ارسال: ikhatami

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :صبح)، z.d (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ :عصر)، nasrin67 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ :عصر)، STAR (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ :عصر)، fahime.azad69 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :صبح)، mahan (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ :صبح)، mosafer (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ :صبح)، captain_sm (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ :عصر)، ebrahim.alaee (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ :عصر)، MshdN (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ :عصر)، karimi (۱-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ :صبح)، jzd (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ :عصر)، masood_r (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :صبح)، masmasy (۱۳-۶-۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ :صبح)، khoram22 (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :عصر)، sahar.s (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ :عصر)، samoh645 (۳۰-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ :صبح)، Rastak432 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ :عصر)، habib (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ :صبح)، dara (۲۵-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ :عصر)، persian_gulf (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ :عصر)، parnia (۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :صبح)، hashemihadi (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ :عصر)، sadeghy_20 (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ :عصر)، rkazpnu (۲۲-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ :عصر)، فریبا (۲۳-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ :صبح)، najmehjoon (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ :عصر)، artan200 (۵-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ :صبح)، fereshteh200000 (۱-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :عصر)، mohandese (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ :صبح)، aliakbari (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ :صبح)، juliavolkova (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ :صبح)، sanchez (۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ :عصر)، aminzayer (۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ :عصر)، ikhatami (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ :صبح)، AkoRaouf (۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ :عصر)، kimiya7 (۸-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ :عصر)، elmira_271 (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ :صبح)، baran1391 (۱-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ :عصر)، amir56 (۳۰-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :صبح)، ehsan-3 (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ :عصر)، amir__t (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ :عصر)، usef64 (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ :صبح)، hilda59 (۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ :صبح)، hamed.dehkordi (۳-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ :عصر)، simma (۲-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ :صبح)، behnam215757 (۳۰-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ :عصر)، سارا خانمی (۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ :عصر)، asdcxza (۴-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :عصر)، heilton (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ :صبح)، shimajunnnn (۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ :عصر)، p30stars (۱۳-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ :صبح)، hava (۷-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ :عصر)، نریمان (۷-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ :عصر)، habibi_mohamad (۸-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ :صبح)، amiri-69 (۱۹-۳-۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ :عصر)، masf110 (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :عصر)، fattaneh66 (۲۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ :عصر)، nomad_3047 (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ :عصر)، hadi1392 (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ :عصر)، shahkar_ir (۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ :صبح)، nedaparham (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ :عصر)، esfande_1982 (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ :عصر)، pezhman (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ :عصر)، asadi132 (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ :صبح)، rahaman (۱۹-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :عصر)، seif (۲۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ :صبح)، fnamdar (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ :عصر)، rezalar (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ :صبح)، نوژان (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ :عصر)، m_maskout (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ :صبح)، hrahimi2000 (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ :عصر)، علیرضاو سارا (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ :صبح)، musingane (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ :صبح)، barman2006 (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ :عصر)، 48910645 (۱۸-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ :صبح)، maryam-r (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ :صبح)، samiray (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ :عصر)، aba (۱۸-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر)، anna (۲۱-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ :عصر)، ماهایا (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ :عصر)، bernova (۱۷-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ :عصر)، 871246673 (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ :صبح)، مینا راد (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :عصر)، eisajoon (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ :عصر)، zahedi (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ :صبح)، atena rashidi (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ :صبح)، faragroup (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ :صبح)، fatemeh513 (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ :عصر)، abtinedaee (۲۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ :عصر)، heda (۱-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ :عصر)، barname_soh (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :صبح)، tinamasroor (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ :صبح)، p30doc (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ :عصر)، helma (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :عصر)، Behzad_452 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح)، hasti123 (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ :عصر)، taghi_km (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۰۶ :عصر)، mahsa_122 (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ :صبح)، پیر پیام نور (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری