شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

HB V1.1 مخفف کیلاگرHackerbug Logger استزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 4
بازدید: 822

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HB V1.1 مخفف کیلاگرHackerbug Logger است

۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ :صبح، توسط nasrin67.)
ارسال: #1
HB V1.1 مخفف کیلاگرHackerbug Logger است
HB V1.1 مخفف کیلاگر جدید Hackerbug Logger است.این کی لاگر می تواند تمام کلیدهای زده شده توسط قربانی شما را به جی میل شما خیلی راحت بفرستد.فقط کافیه سرور ساخته شده توسط این کی لاگر را به قربانی خود بدید تا روی ان کلیک کند.
تا هر دو دقیقه تمام اطلاعات ان به ایمیل شما فرستاده بشه
این کی لاگر می تواند پسورد تمامی وبلاگها سایتها مسنجرها مانند یاهو و تمام اطلاعات و پسورد ها را به شما ایمیل کند

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسورد پوشه زيپ:www.lordhack.com

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : do.php
دفعات دانلود : 38
حجم فایل : 200 bytes
ارسال کننده فایل : nasrin67
نوع فایل : .php
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi ، الهه
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ :صبح
ارسال: #2
RE: HB V1.1 مخفف کیلاگرHackerbug Logger است
"""" فقط کافیه سرور ساخته شده توسط این کی لاگر را به قربانی خود بدید تا روی ان کلیک کند.""""
این قسمت را می شه بیشتر توضیح بدین ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ :صبح
ارسال: #3
خواهران و برادرانی که هک کردن بلدن بیان جواب آقای بیگی رو بدن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هک کردن زیاد بلد نیستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط یه چند تا ترفند کوچیک بلدم که اونا رو هم که کاراموزی رفتم یاد گرفتم ولی از این نرم افزار استفاده نکردم خودمم تازه دیدمش و دانلودش کردم گفتم بد نیست اینجا هم بزارمش
حالا هر کی کار کرده و بلده بیاد بگه ما هم یاد بگیریم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط mahdi
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #4
(۲۴-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ :صبح)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"""" فقط کافیه سرور ساخته شده توسط این کی لاگر را به قربانی خود بدید تا روی ان کلیک کند.""""
این قسمت را می شه بیشتر توضیح بدین ؟

فایل زیر رو دانلود کن
فیلم آموزشی یه کی لاگیر دیگست ولی فکر کنم اگه خوب یادش بگیری
متوجه میشی که ( فقط کافیه سرور ساخته شده توسط این کی لاگر را به قربانی خود بدید ) یعنی چی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط الهه ، nasrin67
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری