شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

help me !!!!!!!!!!!!زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 13
بازدید: 1588

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

help me !!!!!!!!!!!!

۱۵-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ :عصر، توسط mahdi.)
ارسال: #1
help me !!!!!!!!!!!!
سلام
یه مشکلی دارم
من هر وقت میام بعد از چند دقیقه سایت از دست رس من خارج می شه تا حدود نیم ساعت بعد درست می شه و این داستان ادامه داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط kaka ، mostafa haddadi ، mohammad
۱۵-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ :عصر
ارسال: #2
RE: help me !!!!!!!!!!!!
(۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه مشکلی دارم
من هر وقت میام بعد از چند دقیقه سایت از دست رس من خارج می شه تا حدود نیم ساعت بعد درست می شه و این داستان ادامه داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

این مشکل دقیقا برای من هم پیش میادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ :صبح
ارسال: #3
(۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه مشکلی دارم

سلام؛ این مشکل برای من هم پیش میاد؛ فکر کنم سرور سایت با مشکل برخورده؛
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط kaka
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ :عصر
ارسال: #4
توهم می زنید چرا برای من پیش نیومده. البته گاهی دیده شده که هر چه با دخترم امتحان می کنم جواب نمی ده ولی همزمان با FireFox که امتحان می کنم جواب می ده.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ :عصر
ارسال: #5
فعلا من که بعد اندی روز الان آنلاین شدم و مشکلی نیست تا نیم ساعت آینده ببینم قطع میشه یا نه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ :عصر
ارسال: #6
سلام
یه مشکلی دارم

سلام .. احتمالا ترموستات (از نوع اتویی) حساس به کلیک زیاد نصب کردن . به مخض داغ شدن قطع میشه ، خنک که شد باز میاد بالا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا همین مشکل هم برام من پیش امده .. حتی وخیم تر اینکه بعضی وقتا از همین اولش داغه لاکردار ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahdi ، mostafa haddadi
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ :عصر
ارسال: #7
بله چند باری هم سایت قطعی داشت ولی در همون حین که سایت لود نمیشد اپلود سنتر لود میشد

و چون آپلود سنتر روی سرور دی گه ای هست => سرور سایت مشکل پیدا کرده

انشاالله که به زودی مشکل حل خواهد شد
 سپاس شده توسط mahdi ، Masoud Ebrahimi ، MostafA
۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ :صبح
ارسال: #8
مشکل از تنظیمات فایر وال سرور بود مشکل باید حل شده باشه

اگه کاربری دوباره با این مشکل برخورد خواهشا همینجا اطلاع بده
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۷-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #9
چند دقیقه پیش این مشکل دوباره برای من اتفاق افتاد ...

بی ربط نوشت: سید میشه عضویت تو آپلودسنتر رو فعال کنی تا بتونم عضو بشم؟

۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ :عصر
ارسال: #10
بازم بی ربط نوشت : راستی سید جان
من فقط از این جعبه ارسال سریع میتونم برای ویرایش ارسالها(رنگ دادن به متون، انتخاب چینش متون، قرار دادن عکس و لینک و .... ) استفاده کنم و وقتی از جعبه ارسال اصلی اسفاده میکنم کدها رو به صورت [undefined=undefined] قراره میده!!!!

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری