شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

microsoft visual c++اشکال در نصبزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۱۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan
آخرین ارسال: fahime.azad69
پاسخ: 7
بازدید: 847

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

microsoft visual c++اشکال در نصب

۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ :عصر
ارسال: #1
microsoft visual c++اشکال در نصب
سلام بچه ها...
من نرم افزار microsoft visual c++ 2008 رو نصب کردم ولی الان اصلا توی هیچ قسمتی از سیستم نیست....حتی سرچم که میکنمش نیست ولی تو قسمت unistall کردن برنامه ها هستش...من چیکار کنم آیا؟؟؟
حتی تو قسمت program file ها هم نیست.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ :عصر
ارسال: #2
RE: microsoft visual c++اشکال در نصب
من بودم یبار پاک میکردم و دوباره از اول نصب میکردم
شاید هم سیستم قاطی کرده و با ریست درست بشه
۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ :عصر
ارسال: #3
چون c++ جزو برنامه هایی هست که برای اجرای بعضی نرم افزارا لازمه اینجوری شده.اگه قبلش هم توی سیستمت نگاه میکردی توی لیست برنامه هات بود...
برو توی درایو سی,پروگرم فایلتو ببین,پوشش باید باشه,از توش آیکن اجراشو پیدا کن و شورتکات بزن تو دسکتاپت.
اگه نشد و با نصب دوباره هم باز نشد بهتره c# نصب کنی.توش c++ هم داره.
البته من یبار c++ که رو سیستمم بودا ریمو کردم ,ریخت بهم!
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط AliReza
۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ :عصر
ارسال: #4
(۱۴-۷-۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ :عصر)fahime.azad69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون c++ جزو برنامه هایی هست که برای اجرای بعضی نرم افزارا لازمه اینجوری شده.اگه قبلش هم توی سیستمت نگاه میکردی توی لیست برنامه هات بود...
برو توی درایو سی,پروگرم فایلتو ببین,پوشش باید باشه,از توش آیکن اجراشو پیدا کن و شورتکات بزن تو دسکتاپت.
اگه نشد و با نصب دوباره هم باز نشد بهتره c# نصب کنی.توش c++ هم داره.
البته من یبار c++ که رو سیستمم بودا ریمو کردم ,ریخت بهم!

اصلا پوشه ای به نامه microsoft visual c++ تو program file نیست....
از تو قسمت unistallam پاک کردم و آن ایستال کردم و فایده نداشته...اصلا نمیدونم کجا رفته....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ :عصر
ارسال: #5
خوب عزیزم موقع نصب که آدرس میپرسه!ببین کجا نصبش میکنی!
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱۴-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :عصر
ارسال: #6
(۱۴-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ :عصر)fahime.azad69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب عزیزم موقع نصب که آدرس میپرسه!ببین کجا نصبش میکنی!

آخه اصلا موقع install ازم آدرس نمیپرسه.....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ :صبح
ارسال: #7
خوب چاره ای نداری جز اینکه یا یه برنامه دیگه واسش پیدا کنی و نصب کنی.یا همون سی شارپ ک من میگم!
سرچ کن نرم افزار برنامه نویسی سی++ شاید گزینه های بهتری پیدا کنی.

ممنون
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
6 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ :عصر)، mahdi (۱۴-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ :عصر)، fahime.azad69 (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۲ :صبح)، mahan (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ :عصر)، maryam (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ :عصر)، AliReza (۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری