شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
تالار گفتمان آز پی ان یو
فونت انگلیسی(سوال) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتمان آز پی ان یو (http://azpnu.ir)
+-- انجمن: بخش کامپیوتری آز پی ان یو (/Forum-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2-%D9%BE%DB%8C-%D8%A7%D9%86-%DB%8C%D9%88--15)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE--37)
+--- موضوع: فونت انگلیسی(سوال) (/Thread-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84--2168)

فونت انگلیسی(سوال) - seda - ۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ :عصر

اگه بخواییم نوشته های انگلیسی مثل کتابها باشه از چه فونتی بایداستفاده کنیم ؟برای متن های فارسی از لوتوس استفاده کردم ولی انگلیسی رو نمی دونم چی باید باشه

RE: فونت انگلیسی(سوال) - Administrator - ۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ :عصر

فونت Arial فونت خوبیه برای نوشتن کاراکتر های لاتین

RE: فونت انگلیسی(سوال) - MostafA - ۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ :عصر

(۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه بخواییم نوشته های انگلیسی مثل کتابها باشه از چه فونتی بایداستفاده کنیم ؟برای متن های فارسی از لوتوس استفاده کردم ولی انگلیسی رو نمی دونم چی باید باشه

Times New Roman

RE: فونت انگلیسی(سوال) - seda - ۱۰-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ :عصر

مرسی...
از همین استفاده می کردم ولی اصلا ظاهر موزونی نداشت . الان که سرچ کردم فهمیدم مشکل کار کجا بود .
سایز متن فارسی باید 14 باشه متن انگلیسی 12 ولی من همه رو 14 می زدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه همین آنومالی پیش اومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.