شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
تالار گفتمان آز پی ان یو
از پیام نور راضی هستین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتمان آز پی ان یو (http://azpnu.ir)
+-- انجمن: دانشگاه پیام نور و آزاد (/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF--12)
+--- انجمن: بحث های پیام نوری (/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C--358)
+--- موضوع: از پیام نور راضی هستین؟ (/Thread-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%D8%9F--6313)

از پیام نور راضی هستین؟ - mohammad.habibiyan - ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ :عصر

با سلام. توی این نظرسنجی هر کی بگه از پیام نور راضی هست یا نه؟ اگه امکانش هست دلیلش رو هم بگین

RE: از پیام نور راضی هستین؟ - seda - ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ :عصر

من کاری با پیام نور ندارم . از خودم ناراضی ام . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: از پیام نور راضی هستین؟ - sima - ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ :عصر

من از دانشگاه آزاد ناراضی ام چون اونقدی که که تو نخ پول گرفتن از دانشجو بود دغدغه نداشت کیفیت آموزشی داشته باشه برای یکی از مهم ترین درسا اون 3 واحدی برنامه سازی پیشرفته استاد حق التدریس ساعتی 3 تومن اورده کهکه C++ گفتو کل ترم هرچی میپرسیدیم میگفت...میرسیم بهش...و ما همچنان علامت سوالیم که چرا نرسیدیم!!!!
انوقت ما الان میریم مصاحبه یارو میگه شی گرایی تو سی شارپ چی بلدی؟!؟!؟!

من از محیط کار ناراضی ام که وقتی فارغ التحصیل میشی با مدرک مهندسی کامپیوتر
میگن استخدام با 6 سال سابقه کار...و شرط حداکثر سن 30 سال!!
داشتم فکر میکردم ...طرف اگه 18 سالگی پیش دانشگاهی گذرونده باشه بلافاصله هم دانشگاه رفته باشه...بلافاصله هم سرکار رفته باشه الان 28 سالشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...ع..ع...ع..پس یارو خوبم گفته دو سال جای پرتی هم گذاشته دستشون درد نکنه(اونوخ این جوونا مینالن هی کار نیس کار نیسمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

از خودمم ناراضی ام ...آخه اینهمه رشته چرا کامپیوتر!!
اولا از هر رشته ای هر کی عشقش میکشه میاد بهش ی ناخنک میزنه
ثانیا صدقه سرمون الان 200 ساعت رفتیم برنامه نویسی یادگرفتیم یارو میگه تجربه میگه فلان چیو بهمان چیو ...بــــــــــــــــــــــــــــــــوقمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کار کردی!!!
ی نفر اعتماد نمیکنه کار بسپره دست آدم مگه پارتی داشته باشی!!!

RE: از پیام نور راضی هستین؟ - Administrator - ۱۲-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ :عصر

پیام نور چی نی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرروز یه قانون جدید پاس کردن دروس با معدل کم

دانشگاه آزاد مهندسی مواد قبول شدم و دانشگاه پیام نور آی تی نمیدونم چرا اومدم آی تی

من اگه همینقدر که تلاش کرده بودم تو دانشگاه ازاد تلاش کرده بودم معدلم بالای 18 بود

نمیدونم چرا دانشگاه ازادیا زودتر میرن سر کار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: از پیام نور راضی هستین؟ - sinderela - ۱۳-۴-۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ :صبح

پ ن پ می خوای راضی باشم ؟؟!!!!

اینم دانشگاهه داشتیم ؟؟؟ خدارا شکر من فارغ التحصیل شدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی نمی فهمه چیکار می کنند اینا!!!!!!!!!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کتاب از یکیه ، یکی دیگه درس می ده ، یکی دیگه هم تصحیح می کنه

والا با این دانشگاشون

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیچاره اونایی که با میخ هنوز وصلن به دانشگاه

RE: از پیام نور راضی هستین؟ - mohammad - ۱۳-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ :عصر

من از خود خود پیام زور راضی نیستم
اما دوستایه گلی پیدا کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که رفاقت به بدی دانشگا چربید رفت پی کارش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: از پیام نور راضی هستین؟ - mostafa haddadi - ۱۳-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ :عصر

(۱۲-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کاری با پیام نور ندارم . از خودم ناراضی ام . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم هم به همین شکل

RE: از پیام نور راضی هستین؟ - marjan - ۱۳-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ :عصر

پیام نور فقط مشکلش این بود که هر دقیقه یه قانون جدید میومد و خلاصه آدم نمیدونست باید چی کار کنه یعنی تکلیفمون با خودمونم معلوم نبودمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، تو پیام نور آدم خیلی احساس دانشجویی نمیکنه چون به دانشجو خیلی بها داده نمیشه..ولی خب اگه مسئولین یکم تلاش کنن قطعا" جای پیشرفت هم داره ...بماند دانشگاه که 4 سال بود گذشت و تمام شد ولی چیزی که آدم یه عمر بهش نیاز داره یه کاره که متاسفانه....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.